Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babámnak nincs...

16 hónapos babámnak nincs ötletem, hogy mit adjak enni (főétkezések). Kérek szépen ötleteket. Ti mit adtok az ilyen korú babáknak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
én ma lencsefözeléket készítettem,és sárga felesborsot is fogok ,tejberizs gyümölcsel ha már minden unalmas.
2009. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy 16 hós babának bármi adható már szinte, amit ti esztek!

Kerüld a túl fűszerezést (erős paprika) és a könnyen félre nyelhető dolgokat (mogyoró) illetve ha van olyan neki akkor az allergéneket.

De amúgy egye ezt amit ti.

2009. dec. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a nagy baj, hogy magunknak sincsen ötletem, hogy mit főzzek. Nézegezem a szakácskönyveket, de semmire nem megyek velük. Valahogy nem megy nekem a főzőcskésdi. Amit esetleg főzök, az nagyon finomra sikerül, de nincs ötletem. Olyanokat szeretek főzni ami gyors, egyszerű, kevés macerával és kosszal jár. Pl nem szeretek rántott húst sütni. A panírozás még hagyán, de a fröcsögő, spriccelő olaj! Pedig használok fröccsenés gátlót.

A babának külön főzök, mert az egyszerű, de szerintem neki már unalmas lehet, mert nemigazán eszik. Bár lehet, hogy valami más oka van? Bezzeg a kekszet, tápot az becuppantja.

Esetleg a neten hol találhatok könnyen, gyorsan elkészíthető kajákat?

2009. dec. 16. 11:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a lencsefőzelékes, borsós ötlet tetszik.
2009. dec. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!