Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátokat hányszor kellett...

Babátokat hányszor kellett csípőficamra vinnetek?

Figyelt kérdés
Voltunk 2 hósan,minden oké volt.Kontroll 4 hósan lenne,azaz,most.De én nem viszem el,mert ráparáztam erre a H1N1-re:S
2009. dec. 7. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csípőficamra??
2009. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2hónaposan van csípőficam vizsgálat.Nem tudtad?:D
2009. dec. 7. 11:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi csak 4 hónaposan voltunk, minden rendben volt, azóta nem kellett mennünk. (egy éves)
2009. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak furán volt megfogalmazva, nem írtad oda, hogy vizsgálatra, hanem csak hogy "csípőficamra"... bocsi, nekem nem volt egyértelmű.
2009. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ortopédián csak egyszer voltunk 2-3 hónaposan csípőszűrésen. Azt mondta a dokinéni, akkor menjünk vissza, amikor már stabilan jár a manó.

Nem volt esetleg kicsit lazább, vagy kötöttebb a csípője a babádnak? Nem ezért akarja többször látni az orvos?

2009. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Budai Gyerekkórházban voltunk vizsgálaton.Minden oké volt,mindenkit vissza hívnak,aki ott nézeti a babáját .Gyerekorvosunk nézte a leletet ő is azt mondta minden oké.
2009. dec. 7. 11:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi voltunk 10hetesen, aztán mikor mászni kezdett 6hónaposan, és most megyünk majd mert már áll és lépeget. Van a dokinőnek (Veszprémben) magánrendelése, oda kell vinni, a babákat külön fogadja minden "magándíj" nélkül. Sztk helyett oda viszem.
2009. dec. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

11:15-s

Ez úgy látszik, orvosfüggő. Mi az Örs Vezér terén voltunk rendelésen, csak a gyanús eseteket hívják vissza.

Ha minden oké, én sem vinném most feleslegesen rendelőbe. Esetleg kérjél valamikor későbbre időpontot.

Bár az is igaz, hogy a H1N1 ellenére az élet megy tovább. Nem szabad szerintem mindent ehhez igazítani. Persze jobb az odafigyelés, de nem foroghat minden gondolat körülötte.

2009. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

18. kerületi sztk.

6 hetes kor körül

4 hónapos kor körül

önálló járáskor

2009. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Újpest - Sztk

ugyanez (6 hét - 4 hó - járás)

2009. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!