Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam. Ti is? Férjem hétköznap is későn jár haza (dolgozik, ényleg), de van, hogy szombaton is elmegy bulizni.

Figyelt kérdés

de ma nagyon rosszul érzem.eddig nem kerített ilyen nagy feneket neki.megmosta a haját,borotválkozott...21éves kollégájával megy bulizni.ez őszintén nemtetszik.ő 30-on túl mit lófrál egy "hülyegyerekkel"?olyan ijesztő, hogy talán ő is most bolondul meg.annyi ilyenről hallani.és most van egy segítsége is.ez a fiatal srác,neki semmi kötelezettsége sehova.azt csinál amit akar.ez megtetszik a férjemnek?

és kérdezem mikor jön?valamikor hajnalban,

na ilyen választ se kaptam még.mindi mondott valami időpontot,amihez tartotta is magát.

bocsi, de jól esett kiírni.


2009. dec. 5. 21:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem pedig az a legjobb ,ha felkészülsz arra ,hogy nemsokára egyedül neveled a gyermekedet ! Én tuti kib@sznám ,mint macskát sz@rni ! Szerinted szeret téged ,titeket ,hogy ha eljárkál otthonról bulizni ?
2009. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

10.08.as!!

A férjem nem a magyar mentalitás miatt "Nekem rossz, akkor neki is rossz legyen" , nem jár el bulizni, hanem mert imád minket és velünk szeret lenni és nem a szórakozásra költi a pénzt, hanem a gyerekekre!!!

Barátokat hívunk meg és mi is megyünk, de eggyütt a család.

Én, ha küldeném sem menne sehová nélkülem, ez fordítva is így van,már 12 éve.

Szóval a szórakozás családostól is megy és az nem igaz, hogy kell a kikapcsolódás a pasinak "dizsibe" 13 éves tinik közé??? Ha már elmegy ilyen sűrűn ott valami bibi van!!! Ha pedig azt állítja, hogy minden OK csak kicsit szórakozni megyek, de attól még imádom a családom az hazudik.

2009. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

kedves utólsó, ti akkor azért nem jártok szórakozni, mert azt gondolod csak dizsik léteznek 13évesekkel.

és bár én láttam sötéten a világot, nem a megcsalástól félek,hanem a fiatal barát vajon merre viszi.

2009. dec. 6. 21:04
 24/25 anonim ***** válasza:
58%

Miért ne lehetne külön is elmenni szórakozni, nem muszáj, hogy ugyanazok legyenek pl. a barátaink vagy pl. lehet én egy kávézóba ülök be szívesen a barátnőimmel, a párom meg egy sörözőbe a haverokkal. Nem feltétlen csak a diszkók vannak!

És mi az, hogy sűrűn? A kérdező is úgy írta, hogy nem minden szombaton, és nálunk is havonta 1-2 alkalommal fordul elő. Ki írta, hogy sűrűn? VAgy ez már szerinted sok? Szerintem ez így egészséges. Nem kell folyton egymás seggében lenni.

10:08-as voltam.

2009. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

10:08

köszi

:)

2009. dec. 6. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!