Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes babával szombaton...

11 hetes babával szombaton velence?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy menjünk-e, hiszen nagyon meleg lesz, és mivel ő még nem fürödhet, nem tudom, hogy hogy bírná a meleget. Nem akarok neki rosszat, inkább nem megyek. Tanácstalan vagyok! Menjünk, vagy ne?
2011. aug. 23. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne.

eleve az út, etetése stb.

2011. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan. Mert messziről semmiképp, de ha nem kell sokat utazni, akkor én mennék.
2011. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem még nagyon korai. Én nem tenném ki őt ennyi új környezeti hatásnak. Neki most csak Te és a nyugodt otthoni környezet kell.
2011. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az út 30-40perc. Voltunk már balcsin. Nem viseli meg a környezetváltozás, szereti ha sétálunk, nagyokat alszik a friss levegőn. Engem a meleg aggaszt, nehogy hőgutát kapjon.
2011. aug. 23. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos,hogy nem vinném!!!
2011. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jót alszik a friss levegőn, de hétvégére vagy 40 fokot mondanak!Én biztos nem mennék...
2011. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SEHOVA nem mennék vele. Redőny le és pihegni a szobában.........! De Ti tudjátok.
2011. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük a férjemmel, és nem megyünk. Majd itthon ejtőzünk.
2011. aug. 24. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!