Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam. Ti is? Férjem hétköznap is későn jár haza (dolgozik, ényleg), de van, hogy szombaton is elmegy bulizni.

Figyelt kérdés

de ma nagyon rosszul érzem.eddig nem kerített ilyen nagy feneket neki.megmosta a haját,borotválkozott...21éves kollégájával megy bulizni.ez őszintén nemtetszik.ő 30-on túl mit lófrál egy "hülyegyerekkel"?olyan ijesztő, hogy talán ő is most bolondul meg.annyi ilyenről hallani.és most van egy segítsége is.ez a fiatal srác,neki semmi kötelezettsége sehova.azt csinál amit akar.ez megtetszik a férjemnek?

és kérdezem mikor jön?valamikor hajnalban,

na ilyen választ se kaptam még.mindi mondott valami időpontot,amihez tartotta is magát.

bocsi, de jól esett kiírni.


2009. dec. 5. 21:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát, néha nem árt a kollégákkal elmenni. De ha nagyon sokat van távol, az nem jó.

Elhiszem, hogy egyedül vagy.

Csinálj úgy vele, mint amikor még csak jártatok. Úgy reagálj mindenre, és úgy is öltözz, meg úgy is beszélj vele.

Próbáld, hogy lássa benned megint a nőt, akit szeret, és kapálózzon utánad! Most úgy tesz, kb. mintha te a mama lennél. Miért dolgozik ennyit? Azért azt ismerd el neki, hogy látod mennyit küzd értetek, köszönd meg, dicsérd meg! De mondd meg, hogy szeretnél már vele lenni! Mint nő!


S holnap menj el te bulizni, ha csak egy órára is! Hadd egye a fene egy kicsit! Nem baj, ha ketten maradnak a kicsivel, legalább látja, hogy mennyit dolgozol a gyerekével.

Most meg csinálj valamit, amit szeretsz! Főzz egy illatos teát, vegyél habfürdőt, hallgas zenét!

2009. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Gondolom otthon vagy a kicsivel,azért a babákhoz írtad a kérdést.Sok mindent nem írtál magatokról,hogy eddig együtt jártatok e szórakozni,mennyi idős a babátok.ezeket jó lenne tudni.
2009. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

Minek mosott hajat??

Ilyen fontos az a buli? Hajat mos, hogy összefüstözze??

Jól akar kinézni!

2009. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem a te korosztályodhoz tartozom,de nem értem a ti kapcsolatotkat.Hogy-hogy a férjed minden hétvégén egyedül megy el bulizni?Miért nem együtt mentek? Ezt komolyan meg kell beszélnetek,mert így nem lesz hosszú életű a házasságotok.És főként,így ne vállalj gyereket,hacsak nem akarod egyedül felnevelni.Azt még belefér,ha néha a munkatársáal vagy a barátaivak megy el,és te is a tieiddel,hogy rendszeresen eljár,az már nem engedhető meg.Egyenrangú felek vagytok,egyenlő jogokkal.Ezt értesd meg a pároddal is,hacsak nem akarsz melette mártír lenni egész életedben.
2009. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Utána kéne menni. Kiöltözve. Jó lenne , ha át tudnál hívni valakit,segíteni vigyázni, s utánamenni mosolyogva, illatosan! Ez hatna.
2009. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

nem megy mindenhétvégén, írtam, hogy van mikor szombaton is elmegy.kb.3hetente, vagy havonta.

17hónapos a kicsink.

persze értünk dolgozik,a nyáron kezdünk bele az építkezésbe.

ha anyu tud vigyázni a picire együtt is elmegyünk, meg a baba elött is együtt jártunk, külön talán 2x. a 10év alatt.

csak megijeszt a fiatal társaság.

2009. dec. 5. 22:11
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem hagynám. Te meg otthon dekkolsz a gyerekkel, mi?

Az én páromnak eszébe sem jut. Ő 31 éves, én meg 37 leszek éppen holnap. De szó sincs és nem is volt arról, hogy elmegy bulizni. Hát egyáltalán nem díjaznám az ötletet. Munkahelyi összejövetel még ok, de akkor sem hajnalig.

2009. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mi is a problémád? Most nem tökmindegy hogy hány évessel megy? Egy kisgyerekes apa szerintem egyáltalán ne mászkáljon hajnalokig buliba. De ti tudjátok.
2009. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nme a fiatal társaság, hanem ez a nagy borotválkozás. Bár lehet, csak jól esett neki a sok munka után. Csinálj valami jót akkor! Most otthon.
2009. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
Menj vele többször!
2009. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!