Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam. Ti is? Férjem hétköznap is későn jár haza (dolgozik, ényleg), de van, hogy szombaton is elmegy bulizni.

Figyelt kérdés

de ma nagyon rosszul érzem.eddig nem kerített ilyen nagy feneket neki.megmosta a haját,borotválkozott...21éves kollégájával megy bulizni.ez őszintén nemtetszik.ő 30-on túl mit lófrál egy "hülyegyerekkel"?olyan ijesztő, hogy talán ő is most bolondul meg.annyi ilyenről hallani.és most van egy segítsége is.ez a fiatal srác,neki semmi kötelezettsége sehova.azt csinál amit akar.ez megtetszik a férjemnek?

és kérdezem mikor jön?valamikor hajnalban,

na ilyen választ se kaptam még.mindi mondott valami időpontot,amihez tartotta is magát.

bocsi, de jól esett kiírni.


2009. dec. 5. 21:46
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

menjek vele többszőr :)

köszi.

csak anyu tud segíteni,ha teheti meg is teszi.

2009. dec. 5. 22:26
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Neked se ártana egy egyszemélyes kiruccanás.Valami egyszerű lazulás féle....mondjuk ha holnap másnapos lesz,bízd rá a kicsit amíg bevonulsz a fürdőbe jó forró fürdőt venni,és egy jó hoszzú regény társaságában egy tábla csokival közöld:-majd jövök!

A leírtak alapján felnőtt komoly párod van,aki ebből érezni fogja a böjtjét az esti fiatalos kimozdulásának,és biztos vigyázni fog a kicsire ne aggódj,hiszen a közelbe vagy.Szerintem egy laza fél óra felfrissülés jól eshet.Ha a babád hiányolna meg nyugodtan utánad mehet,de ezt felnőtt módon meg kellene tárgyalnotok.Nem veszekedni,hanem vitassátok meg,kinek hogyan jó.Tapasztalatból mondom, nem visz előrre ha ilyen fiatal srácokkal lófrál,az a fiú azt se tudja mi az a kötelesség,elhivatottság,és azt főleg nem hogy milyen törékeny a bizalom.

2009. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

22:36-os

köszi,jó hogy érted mi a próblémám.nem CSAK a buli, hanem a társaság.igen, mert milyenek a fiatok?és még annál is milyenebbek mint mi voltunk :(

na, ez ami nemtetszik

2009. dec. 5. 22:41
 14/25 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon együtt érzek veled.

Képzeld el az én párom is eljár

szombatonként. A mi babánk 5 hónapos. Én el szoktam, vele menni ha elalszik a baba, anyu vigyáz rá.

De haza kellett most is jönnöm, mert felébredt, és ez volt 2 hete is, tehát már 1 hónapja sehol nem voltam. Ő persze mondta, hogy visszajön értem, de már a francnak sincs kedve :-(

Végem van.

2009. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. még annyit hozzátennék, hogyha meg akar csalni téged, hidd el megteszi bárhol. Mindegy hol van. Ha meg nem, és biztos vagyok benne hogy nem akkor a fejük tetejére is állhatnak a nők :-) akkor sem fog.

Ha pedig megteszi, akkor jobb hogy megszabadulsz tőle.

Ha akar menjen. Tuti találsz mást.

2009. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

köszi

nem is annyira a megcsalás,pesrze ez megfordúl a fejemben.

de nem ő kocsijával mentek, nem ő vezet, ez a 21éves gyerek nem iszik,ha vezet?meg szóval, á... sokminden ...

2009. dec. 5. 22:53
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kérd meg a párod, hogy ne lófráljon egy kis fiatal sráccal, amikor ő egy családos ember!!!

Biztos megértené, hogy ez neked rosszúl esik, ha nem , akkor le kellene űlni komolyan megbeszélni a problémát, mert akkor nyilván van.

Nekem ez furi, hogy a férj csak úgy elmegy bulizni kisgyerek mellől. 1 évben 2-3 buli az beleférne, de ilyen sűrűn.. én kiakadnék.

Azért próbáld meg elhesegetni ezt a kisfiút a férjed mellől!!

2009. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én is tuti kiakadnék habár most mondtam a páromnak h szilveszterkor elmehet bulizni a haverokkal 5 hónapos a lányunk és már nagyon rég volt és azt is tudom kikkel menne és azt is h soha nem csalna meg.Bár ahogy látom nem nagyon van kedve hozzá nélkülem viszont én nem tudok menni mert a kicsim éjjel elég sokat kel.De ha elmenne akkor se haragudnék hisz tudom jó társaságban van.Viszont ami a problémádat illeti holnap ülj le vele és beszélgessetek.Én megkérdezném töle h szerinte ha te csinálnád ezt akkor mit szólna.Söt felvetném azt is h legközelebb te mész bulizni ö pedig marad a gyerekkel.Persze ez nem azt jelenti h menned is kell.Ja és ezen kivül kérd meg h legyen szives mondani 1 idöpontot h mikor jön mert félted és ha nem jönn addig haza és te pl felébredsz akkor telóznál neki h minden oké-e mert nem akarod zavarni.
2009. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
58%

Na, most meglepődtem, mennyien kiakadnának, ha a párjuk elmennem szórakozni! Meg is mutatom a férjemnek, becsüljön meg! Mert engem aztán nem zavar, sőt. Kell neki is a kikapcsolódás,miért kellene itthon ülnie? Ez a tipikus magyar mentalitás, ha nekem rossz, legyen a másiknak is rossz. Azon meg nem agyalok, hogy megcsal-e, vagy nem. Azt nem csak buliban lehet, sőt!

Az viszont, tényleg nem egy megnyugatató dolog, hogy ilyen fiatal sráccal jár el, főleg, hogy valószínűleg, neki tnincs felelősségérzete. De tanácsot adni nem tudok, nem tudom, a pároddal, ha leülsz megbeszélni, akkor hogy reagálna. Lehet azt hinné, meg akarod mondani neki, mikor mit csináljon. Szóval okosan kellene, inkább arra célozgatani, amit írtál is, hogy azért nem szeretnéd, ha a fiatal gyerekkel menne, mert félted őt, és gondoljon babátokra, meg rád is.

Amúgy az meg, hogy borotválkozik és hajat mos, miért különös? Én is hajat mosok, ha elmegyek szórakozni, még szép!

2009. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

utolsónak

nem baj, ha hajat mos :)

de eddig nemtette.szóval közvetlen indulás elött bevonult a fürdőbe készülődni,ilyen még nem volt.

és nem baj, ha megy,csak tényleg ez a fiatal srác :s

amúgy azzal kezdte a bulit mesélni, hogy legközelebb visz engem is,mert nagyon jó helyen voltak :)

ha tényleg rendszeres lesz ez a fiatalokkal való bulizás majd beszélek vele(próbálok),most hagyom.

lehet én reagáltam túl, lehet rossz passzban hagyott itt az este.

2009. dec. 6. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!