Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy már unjátok a...

Tudom, hogy már unjátok a h1n1-et anyukák, de miért van az, hogy míg 2-3 héttel ezelőtt 90%-otok szinte esküdött, hogy soha nem adatná be az oltást, mára ez az arány megfordult és mindenki olttat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 12:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Te tartod röhejesnek, mert terhes vagy, hogy a férjednek fizetnie kell?

Nekem 3 gyerekem van, ebből kettőt szoptatok és nekem is fizetnem kéne. A tiéd még meg se született, nekem itt van 3 élő, akit félteni kellene (nem féltem...), de tojnak rá.

2009. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
"Szerintem csak az a néhány anyuka, aki oltatott, az válaszolgat állandóan." Ez a cinikus. Nem a kérdés.
2009. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát, akinek nem inge, nem veszi magára... :)
2009. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kedves 18.40-es! Azért mert még nem született meg a babám, ő is él, és én is féltem.

Másodszorra meg azért írtam a fizetésre, hogy röhejes, mert a háziorvos előzőleg arról tájékoztatott, hogy a kismamák közeli hozzátartozója, konkrétan a férj az ingyenes kategóriába tartozik. Mire oltotta már az volt a válasz, akkor lenne ingyenes ha már 6 hónapos lenne a baba.

Zavaros volt ez az egész, és minket igazából az összeg nem is érdekelt, de, hogy ennyire tájékozatlanok, és szinte mindennap változnak a vélemények az már felháborító.

Sajnálom, hogy veled is ki akarják fizettetni...

2009. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!