Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy már unjátok a...

Tudom, hogy már unjátok a h1n1-et anyukák, de miért van az, hogy míg 2-3 héttel ezelőtt 90%-otok szinte esküdött, hogy soha nem adatná be az oltást, mára ez az arány megfordult és mindenki olttat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 12:39
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

13:02! Köszönöm a válaszod!

Mi volt cinikus? Nem azokra gondoltam, akik az mondták, hogy ők oltatnak, vagy még nem döntötték el, hanem azokra, akik még bizonygatták is, hogy milyen rossz választás az oltás. Mi is cinikus? :)

2009. nov. 26. 13:07
 12/24 anonim ***** válasza:

Tökre igazad van, mi is pont így voltunk. Mégis a párom mára már be van oltva. Azt mondtuk,hoyg legalább ő legyen beoltva, nehoyg hazahozza. Aztán persze kiderült, hoyg attól hogy valaki be van oltav még hordozhatja, na gondoltam,remek!

6 hós abbám és én nem vagyunk beoltva, nekem már megvan a recept, ő meg ugye nem is kaphat és amúgysem merném neki beadatni.

Igazad van kedves kérdező.

És hoyg végre a kérdésedre is választ adjak (Előre elnézsét a stíéusért):

Az emberek besz@artak! Szerintem. Hirtelen túl közeljött az influenza. És hát az infok is folyamatosan változnak róla.

2009. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszi 13:51! Kielégítő válasz! :)
2009. nov. 26. 13:53
 14/24 anonim ***** válasza:
én eddig is azt mondtam,hogy nem oltatjuk magunkat.még ma is így van és igy is marad valószínűleg,viszont már én sem válaszolok az ilyen jellegű kérdésekre,te kivétel vagy.cinikusságot én sem érzek a soraidba,viszont megértem aki megváltoztatta a véleményét.joga van hozzá.azért kapunk mindenféle információt,hogy józan paraszti ésszel dönteni lehessen.aki megváltoztatta a véleményét biztosan jol átgondolt döntése volt.végül is mindegy,csak kívánom,hogy senki ne legyen beteg,vagy oltat vagy nem.
2009. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én nem oltatom be magam továbbra sem, a párom meg majd eldönti, hogy mit akar. Én inkább itthon maradok, nem megyek sehova, de nekem nem kell az oltás.

Én amúgy már meguntam válaszolgatni ezekre a kérdésekre, mert ha valahova lemrészeltem írni, hogy nem oltatom be magam, meg a gyereket sem, aki amúgy kaphatna, azonnal felelőtlen anyuka lettem, aki min meg akarja ölni a gyerekét.

2009. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hogy miért? A híradások alapján teljesen érthető ha valaki megváltoztatja a véleményét, nem gondolod?

Mellesleg én/mi továbbra sem oltatjuk magunkat!

2009. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasni!

[link]

Amúgy szerintem amiatt van, mert megijedtek. Szinte már mindehonnan ez ömlik...

2009. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Lerágott csont, nem unjátok még? Én nem változtatok álláspontomon és nem oltatok. De mindenki döntse el maga.
2009. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nálunk fele család beoltva, fele nem. Erre nem lehet kötelezni senkit.

A párom igen, a szezonális és a H1N1 ellen is. Megjegyzem 36 hetes kismama vagyok, és röhejes, hogy a férjemnek fizetnie kellett az oltásért. Én továbbra sem gondoltam meg magam, és nem leszek beoltva.

Az oltóanyag esetleges negatív hatása úgyis csak évek múlva jelentkezhet, és most nem a pár nap múlva előforduló bőrpirosodásra gondolok. Akkor meg úgysem ismerné el senki, hogy az oltóanyagtól van....

A pánikkeltéssel megindították az embereket az oltás irányába. Minden nap ezt mutogatják a hírekben meg, hogy hányan kerültek kórházba, de érdekes arról senki sem tájékoztat, hogy hányan gyógyultak fel belőle. Én ilyenről is tudok. Persze mert abból nincs pénze annak akinek érdeke az oltás...

2009. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen, mint ahogy tegnap is beszélt az ÁNTSZ-es nő, hogy oltás után 1 hónapig figyelik, jelentik az esetleges mellékhatásokat. És ami utána jelentkezik, az már nem is érdekes? :S
2009. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!