Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy babám november...

Normális, hogy babám november 10-én hasról hátra 5x megfordult, és azóta nem fordult meg?

Figyelt kérdés
Akkor volt 16 hetes most meg 21 hetes. Tapasztal már valaki ilyet?
2010. dec. 16. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, én pont a konyhába főztem, Apa játszott a gyerekkel a szobában, amikor kijött nagy boldogan, hogy oda-vissza forog. Amikor be tudtam menni, már nem csinálta, és rá vagy 3 hétre kezdte el újból.

Van ilyen.

2010. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnyugtattál:D
2010. dec. 16. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez így szokott lenni. Ha valamit megtanulnak, vagy rájönnek hogy kell, utána kicsit abbahagyják majd újrakezdik.

Nálunk szinte mindennel így volt a lányom.

2010. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 4,5 honapos volt mikor hasrol hátra fordult, persze lemaradtam rola, azota is lesem, ennek már 3 hete, ma is megfordult egyszer, persze apánál, igy megint nem láttam, már el sem hiszem:) most 5 honapos és egy hetes.
2010. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, megnyugtattatok. Majd páromnak megmutatom, mit írtatok. Már egyfolytába mindenki kérdezgeti, hogy és, azóta megfordult? Olyan téma lett ez, mint a " és leadtad már a kilókat, amiket felszedtél a terhesség alatt?"
2010. dec. 16. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!