Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl parázom ezt a h1n1-et?

Túl parázom ezt a h1n1-et?

Figyelt kérdés

14 hónapos a picúrom.Lehetőségem lenne hetente 2 napon keresztül 4-5 órán át besegiteni a munkahelyemen az ünnepi időszakban.

Most tudtam meg, hogy ketten is betegeskednek otthon a munkatársak közül magas lázuk is volt, az egyikük lehet, hogy h1n1-es volt, de ezt hivatalosan nem mutatták ki.

Jól jönne a kis mellékes,de nem minden áron...

Szerintetek inkább hagyjam ki ezt a lehetőséget ebben a "fertőző" időszakban?


2009. nov. 24. 00:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi is karanténban itthon. Ezt találjuk a legokosabbnak, s néhány hónap hármasban a babóval igazán nem áldozat az életért és egészségért cserébe.

A vérzéses tüdőgyuszi nekem sem hiányzik.

2009. nov. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is sokatagyaltam, hogy mi legyen ezügyben. Nem tudom mennyire van ez felfújva, de az biztos, hogy nem éllném túl ha az én manóm lenne az x-ből egy aki súlyos tüdőgyulladást, vagy bármi mást kap. Mivel a több hónapos karantén kivitelezhetetlen (hiszen apa dolgozni jár nagy közösségbe), úgy döntöttem mi felnőttek kapunk védőoltást mindkét típusra. A manót pedig nem visszük zsúfolt helyre, ha kitör a járvány, akkor sehová. A két nagyi is bevállalta az oltást. Fokozottan figyelünk a higieniára, apa hazaérés után rögtön mosakszik és ruhát cserél, és csak utána manózik. Manóka immunerősítőnek kap C-vitamint, és sokat sétál a jólevegőn az udvarban.

Szerintem oltasd be magad, figyelj fokozottan a "tisztaságra", és vállald el a melót. Valamiből élni is kell, járvány ide vagy oda!

2009. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, végül nem vállaltam el...
2009. nov. 27. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!