Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg lehet hogy a H1N1...

Tényleg lehet hogy a H1N1 oltástól lett a kislányomnak végbélsipolya?

Figyelt kérdés
4-5 hónapos terhes lehettem, amikor megkaptam az oltást. Amikor megszületett a baba kiderült végbélsipolya van. Most mondta az egyik ismerősöm, hogy beszélt a nőgyógyászával, hogy beoltassa e magát (4 honapos terhes), és beszélt neki az esetemről . Azt mondta a nőgyógyásza, hogy igen lehet attól is lett a kislányomnak ez az elváltozás. Szerintetek lehetséges? Vagy ennek más oka van?
2011. júl. 21. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel senki nem tudja,hogy az oltás milyen hatással van a magzatra,ez is lehetséges. De lehet más oka is. A tényeken ez nem változtat. Sajnálom a picidet.
2011. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vészes, elég kicsi, nincs vele probléma, inkább én csak ilyen szépséghibának veszem. De azért elég rossz igy hogy nem tudjuk ezeket a hatásokat. Babát tervezünk és ha sikerül, nem tudom ezek után ismét oltassam e be magam...
2011. júl. 21. 07:58
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Bizonyára nem lesz hasznos a válaszom, de én pont emiatt a rengeteg kétely miatt nem oltattam be magam terhesen! Engem nem tudtak meggyőzni egy pár hónapja feltalált oltásról (amit lehetetlenség volt hosszú távon tesztelni), hogy soha nem fog problémát okozni. Lehet, hogy most nem látszik, de mivan, ha 10-20 év múlva lesz valami betegsége, és ugyan bizonyíthatatlan lesz, de akár a magzatként "kapott" oltóanyag is okozhatta a kialakulását.
2011. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, en ismerek olyan anyukat, aki beoltatta magat, mert...es kis gond van a babaval. Terhesen soha! nem jutott volna eszembe beoltatni magam valami nem tesztelt vacakkal. Ha meg a sorsom az, hogy H1n1 ben haljak meg, inkabb.

De nem igy tortent, es en ugy erzem, jo dontest hoztam.

A babadnal ez a sipoly gyogyithato?

2011. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs vele semmi teendő, ha nem szivárog belőle folyadék.Az lett volna nagy gond ha kötödött volna a gerichez, mert akkor esetleg bénulás is lehettett volna, ha szivárog a gerincfolyadék.Vagy éppen kapcsolodhatott volna a belekhez, az sem lett volna jo. Eddig szerencsére nincs vele gond. Az a kis valami ott marad neki , de azt mondták össze is huzodhat.Olyan mint egy másik végbélnyílás, csak ez vak.Szerintem esetleg majd tinédzserkorban fog egy kicsit gondot okozni.... :)
2011. júl. 21. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi 5-en vagyunk testvérek, és mind az 5-ünknek van sipolya (már felnőttek vagyunk). Azt mondta a doki anno, hogy ez elég gyakori, pedig H1N1 hírből sem volt akkor még. Icipici szépséghiba.


Érdekes az orvosod amúgy, hogy "látatlanba" jósol.

2011. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is beoltattam magam mikor terhes voltam,semmi baja nem lett a babámnak.
2011. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kis szépséghiba?! Basszus,engem most műtöttek vele,18 vagyok,lehet hogy csak most kezdett el "rosszalkodni", de az ilyet komolyan kell ám venni...
2012. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!