Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Mitől van ez?

S. O. S! Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom h jó helyre írok e, de segítségeteket kérném!

Van egy csodás 6éves kislányom, és van egy pici 3 hónapos kisfiam. Szoptatok, és van is tejem, épp elég a picinek, DE! Nagyon lefogytam...jól vagyok, meg minden...de látom h mindenki összesúg a hátam mögött, h milyen rosszul nézek ki....mit mondjak, nem esik jól. Pedig jól érzem magam...néha a frontokra megfájdul a fejem. mikor szültem 65 kiló voltam, most a 171cm-hez vagyok 56kiló.Főleg az arcom sovány, és fal fehér vagyok, én aki mindig szoliztam...de mióta terhes lettem nem járok, és míg szoptatok, addig sem akarok... mit tegyek?


2009. nov. 23. 11:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én Humet-R-t szedtem szülés után,én is vékony,sápadt vagyok,de akkor szinte zöld voltam.:))2 üveg úgy helyrehozott,h soha életemben nem volt olyan jó a vérképem.
2009. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia biztos szedtél vitamint a terhesség alatt szedd tovább vagy ha nem szedtél és nem tudod milyet elevitet ajánlok.Szerintem nyugisan szolizhatsz is kicsikét,meglátod jobb lessz az öszkép.A tejcsi nem forr föl:))
2009. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is már kevesebb vagyok mint a terhességem előtt, pedig csak 4 hónapja szültem. Rám is mindenki azt mondja milyen beteges vagyok. Én tudom hogy nem eszek annyit mint kéne, vagyis annyit eszek mint a terhesség előtt, és mivel még szoptatok mind átmegy a tejbe. Nekem is nagyon sokat számitott hogy azelőtt szinte mindig barna volt a bőröm, szépen ki voltam sminkelve, mindenki igy ismert meg, igy láttak. Most meg nem járok szoliba, nyáron se voltam nyaralni hogy egy kis szin rajtam maradt volna, van hogy ki se festem magam, ezért látnak ilyennek. Engem nem érdekel ki mit mond, én tudom hogy nincs velem semmi baj egészségileg. Ne foglalkozz vele hogy ki mit mond, gondolj arra hogy a szoptatás után több időd lesz magaddal foglalkozni, napozni, vagy eljárni szoliba és akkor biztos szebbnek fognak mások is látni. És még igy soványan is jobb mint arra panaszkodni hogy rajtad maradt tiz-húsz kiló felesleg.
2009. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igazából az a rossz, h a szüleim, és az anyósom aggodalmaskodnak a legtöbbet. És tudom h ők szeretnek...és azért kérdezgetik, mert aggódnak. Főleg apukám...figyeli mennyit eszek..és multkor is többet ettem mint ő. Csak lesett, h el sem hiszi.

Elevitet szedem már régóta Terhesség alatt is most is.

Én is gondoltam rá, h elmegyek picit szolizni, csak nem akarok bajt a picinek. Ő a legfontosabb, és az első!!!

2009. nov. 23. 14:30
 15/15 anonim ***** válasza:
ha "csak" a fehérséggel van bajod, de félsz a szolitól használj barnítókrémet, akkor nem leszel teljesen sápadt, de mégsem ártassz a picinek
2010. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!