Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendben van, hogy ennyit...

Rendben van, hogy ennyit aludt éjjel a kisfiam?😳

Figyelt kérdés

2 és fél hónapos a kisfiam. Születése óta jól alszik éjjel. Ahogy nő folyamatosan egyre többet. Tegnap 7kor bevacsorázott, fél 9ig fent volt, aztán aludt. Mindig 3 körül szokott kelni egy kis ennivalóèrt, de most nem kelt. Reggel 6kor!! èbredt, és akkor evett újra. 6-7-8 óra még oké. De most 11 órán keresztül nem evett. Ilyen még sosem fordult elő. Állítsak ébresztőt innentől?

Sosem keltettem enni, de most megijedtem reggel. Amúgy minden rendben van vele, jól fejlődik, sőt elég dundika, de mivel 100% anyatejes így az orvos, és a védőnő is azt mondta hagy egyen minden rendben. Ami még fontos, hogy mèrem a babám minden evés és után is. Néha elvan 80al, de a jellemzőbb a 150-180. Sőt 210 a rekordja. Szóval jól eszik az tuti.


ma 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Élvezd ha alszik.

Lesz még rosszabb is.

Semmi baja nem lesz ha ennyit alszik és addig nem eszik.

ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy állíts ébresztőt. Ne legyél saját magad ellensége. Örülj hogy alszik és hogy te is alhatsz... 😁
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek méregeted? Tök felesleges. És nem kell felébreszteni, nem egy pár napos újszülött. Vagyis abszolút nem is újszülött már :) Örülj neki, hogy aludtatok egy jót. Ha szerencséd van gyakran megismétli.
ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sirok.

Fel ne keltsd 😂

Orulj, ha alszik. Ha ehes, majd kel.

ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Majd ha eljön a 4 hónapos alvási regresszio...visszasirod az alvást.

Én is visszasirtam...

ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem 8 hetes, es mar szuletese ota altalaban 7-8 orat alszik egyben. Egyszer 9-et aludt. En is megijedtem, hogy kelteni kene, de aztan ugy voltam, keltse a fene.😀 hadd aludjon, hozzatartozik a fejlodesehez.
ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy jól alszik és jól eszik. Ebből még egy darabig úgysem lesz rendszer, ha baja van, éhes lesz stb... majd felfog kelni és arra te is felfogsz. Nem kell kétségbe esni, vissza fogod még sírni ezt az időszakot az is biztos. Ha azt mondják minden rendben akkor nem szabad ezt felborítani. Az ébresztést meg felejtsd el.
ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy alszik fel ne keltsd. Visszasírom mikor 6-kor kelt a fiam most 5-kor kukorékol. Ha éhes lenne hidd el felkelne és jelezne.
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Két és fél hónaposan az se lenne csoda ha 22 órát aludna naponta, kérlek szépen, be ne állíts ébresztőt.
ma 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12 órákat aludt éjszaka a fiam ébredés nélkül pár hónapig, amíg ilyen pici volt. Este hattól reggel hatig kb, egy hangját nem hallottuk...tényleg lesz, amikor visszasirod:Dd
ma 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!