Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendben van, hogy ennyit...

Rendben van, hogy ennyit aludt éjjel a kisfiam?😳

Figyelt kérdés

2 és fél hónapos a kisfiam. Születése óta jól alszik éjjel. Ahogy nő folyamatosan egyre többet. Tegnap 7kor bevacsorázott, fél 9ig fent volt, aztán aludt. Mindig 3 körül szokott kelni egy kis ennivalóèrt, de most nem kelt. Reggel 6kor!! èbredt, és akkor evett újra. 6-7-8 óra még oké. De most 11 órán keresztül nem evett. Ilyen még sosem fordult elő. Állítsak ébresztőt innentől?

Sosem keltettem enni, de most megijedtem reggel. Amúgy minden rendben van vele, jól fejlődik, sőt elég dundika, de mivel 100% anyatejes így az orvos, és a védőnő is azt mondta hagy egyen minden rendben. Ami még fontos, hogy mèrem a babám minden evés és után is. Néha elvan 80al, de a jellemzőbb a 150-180. Sőt 210 a rekordja. Szóval jól eszik az tuti.


tegnap 19:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Dehogy. Örülj neki. Nekem nagy súllyal született a babám, eleinte ébresztenem kellett. Elvileg 3 óránként. Én egyszer keltettem hajnalban(bagoly típus, szóval eleve éjjel aludt el, kb.5 óra maradt ki.) Kb.1óran át keltegettem. Aztán beállt az egyszeri kelésre, de negyed óránként tolom ki. Az a terv, hogy az első etetés 8-kor legyen. Az utolsó 11-kor van, de 1, vagy inkább 2előtt továbbra se alszik. Most tartunk 3/4 8-nál, addigra állítok ébresztőt, de olyan fél 8-körül már fent van. Szóval olyan közel 8 órát simán elvan kaja nélkül. Igaz, cserébe nappal folyton enne. Az enyémnek 250g a rekordja, de az többször is volt. Majdnem mindig 200körül van, de inkább fölötte 😕

8hetes

tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!