Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyermekeddel alszol születés...

A gyermekeddel alszol születése óta? És a férjed?

Figyelt kérdés
Szerinted mi a helyes? :O)
2009. nov. 22. 11:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
62%
Természetesen nem alszunk vele, én a férjemmel alszom, ő meg velem. A gyerekeknek is meg kell tanulni egyedül aludni és ha egyből ehhez szoktatod, akkor ebben semmi extra nincs. Egész nap babusgathatod, szeretgetheted, ha akarod, legalább aludni hagyd szegényt.
2009. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
69%
Alapvetően én sem értettem egyet azzal, hogy a gyerek a szülőkkel.... De amikor már hónapokat küszködtünk, mert nem aludt a gyerek, éjjelente 2-3-4 órákat fenn volt, akkor arra gondoltuk kipróbáljuk! 16 hónapos volt. Most 18 hónapos, azóta nyugodtan alszik és mi is tudunk aludni. Mondjuk szerencsénk van, mert a házaséletet lerendezzük a nappaliban. :)
2009. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
81%
Mi is úgy kezdtük, hogy a gyerek külön szobában..ez prímán ment nyolc hós koráig, amikor kénytelen voltam vele aludni. Most 15 hós, pár hónapja átköltözött az utazóágyba az ágyunk mellé. Házaséletünk ezelőtt sem volt igazán, így nagy válttozás nem történt...Hajnaltól késő estig dolgozik és minden másnap éjszaka is, úgyhogy ez jelenleg kimarad az életünkből...
2009. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
70%
Mi gyerekkel alszunk és fogunk is. Mi így vagyunk boldogok. A világ legjobb dolga, amikor ott ébred mellettünk a gyerek és átkaról éjszaka. Majd, ha ő úgy gondolja átmegy a szobájába aludni, akkor minden további nélkül, ha nem akkor nem. A sexnek pedig semmi köze az eggyütt alváshoz. Ha jó akkor, azt egy gyerekkel alvás nem teszi tönkre. Én nem is értem, hogy kötik össze a kettőt sokan. Imádok a babámmal aludni!!
2009. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
72%
én szívesen raknám külön szobába, de nem lesz kész, mire jön, úgyhogy mellettünk fog aludni. Remélem, később nem lesz gond, ha a saját sozbájába szoktatjuk majd.
2009. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
65%
A 14:40-es válaszoló mellé állok.Ugyan igy látom.Mi imádjuk,hogy velünk van.A férjem talán jobban szereti,hogy velünk alszik.Ha egymással van dolgonk azt eddig mindig megoldottuk.Egy ágyban a kiscsalád.Nekünk igy jo.
2009. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
87%
mi egy szobában alszunk az öt hónapos kislányunkkal és a saját kis ágyában alszik.Együtt alszunk el,aztán a férjem,mikor kimegy éjszaka vécére,utána átmegy a másik szobába,hogy tudjon aludni sokáig(éjszakai ember,zenész:)
2009. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
78%

Én nem terveztem,hogy velünk fog aludni,de ez lett. Én fekve szoptatok és ha közben elalszik,egyszerüen nem lehet megfogni és betenni a kiságyba,mert rögtön ordit. Én meg nem birom órákig ringatni,hogy elaludjon,de úgyse lehet letenni,rögtön felke. Úgyhogy este szopi,elalszik és én nem zargatom,ott alszik a nagyágyban,éjszaka úgyis ébred és szopik legalább 2x. De még igy is fárasztó.

Az örüljön,akinek a babája olyan mélyen alszik,hogy ide-oda tudja rakosgatni,mert nálunk ez nem megy.

2009. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
82%

Mi egy szobában alszunk a manóval kezdettől fogva, és mióta fogzik, azóta hajnalban átteszem kettőnk közé a nagyágyba, mert képtelen vagyok tíz percenként kelni hozzá, hogy megsimizzem.

Nagyon nyűgös szegényem időnként.

Az időnként-et itt értsd úgy, hogy minden éjjel pár órán át sírdogál, forgolódik, nyűglődik.


Ilyenkor egyszerűbb magam mellé venni, ugyanis az elmúlt három hónap alatt három foga jött ki - szünetet nem hagyva sem neki, sem nekünk - és most jön a negyedik.


Szeretem, ha ott van mellettem, de jövő tavasszal megcsináljuk a gyerekszobát, és átköltöztetem oda, addigra talán már nem lesz folyamatos fogzás. :-)


A házas élet nálunk is a nappaliban zajlik, és semmi gond vele.

Azon a részen már rég túl vagyunk, hogy csak úgy az éjszaka közepén spontán egymásra támadjunk...

9 év együttélés után ez már gondolom nem is csoda.

:-)

2009. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
69%
Én a baba szobájában alszom, ő a kiságyban, én heverőn, apa pedig a hálóban. Én döntöttem így, mert a párom rossz alvó, ha felkel nem tud visszaaludni, és neki dolgozni kell mennie, és a szoptatás miatt és sokkal kényelmesebb, hogy egyszobában vagyok a babával. Viszont én annyira "beleszerelmesedtem" a picibe, hogy legszívesebben vele aludnék, vagyis a legtutibb az lenne, ha hárman aludnánk egy jó nagy franciaágyon.
2009. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!