Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyermekeddel alszol születés...

A gyermekeddel alszol születése óta? És a férjed?

Figyelt kérdés
Szerinted mi a helyes? :O)
2009. nov. 22. 11:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%

Nem aludtam egyik gyerekkel sem. Van saját szobájuk saját ágyuk. Az első pillanattól ott aludtak. Soha nem volt semmi gond. Egyrészt a férjemmel szeretek aludni, másrészt a kicsi így az elejétől megszokja a helyét és nem kell átszoktatni.

De természetesen ez egyéni megítélés dolga szerintem így sokkal egyszerűbb. Másrészt így a házasélet is rendben van.

2009. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Az első perctől egyedül alszik a pici, külön szobába. Én meg a férjemmel. Sztem így helyes, de mindenki másképp gondolja ezt,majd meglátod.
2009. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem aludt a gyerek velünk, és már 3 hónapos kora óta különszobában van. 8 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Annyi törődés apának is kell, hogy este legalább hozzábújjak CSAK
2009. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek Veled,én is így teszek! A babánk lassan 3hetes és (még) :O) teljesen jól elvan a kis szobájában :O)

Kiváncsi vok,h ki hogy vélekedik erről!

2009. nov. 22. 11:12
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Mi egy szobában alszunk vele, ha más "dolgunk" van, átmegyünk másik szobába. Nekünk megnyugtatóbb együtt aludni vele - külön kiságyban alszik. Most 5 hónapos. Majd jövőre átköltözik :)
2009. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Mi a kezdet kezdetén egy szobában aludtunk a kisfiammal, mert úgy gondoltam, hogy bármi van, gyorsabban oda tudok ugrani a kiságyához. Öt hónapos korától átköltöztettük a saját szobájába, azóta egyedül alszik el. A férjemmel teljesen egyet értettünk ebben, így nem volt gond. :)
2009. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%
nagyágyban alszunk apuval, mellettem a kiságy. Nagy ritkán, ált.reggelente, amikor apa nem dolgozik, a fiúnkat odateszem az apjához és beszélgetnek :)
2009. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
jobban mondva gagyarásznak:) /6 hós a baba/
2009. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vagyok híve az együtt alvásnak több szempontból sem.

Félnék, hogy nem tudom átszoktatni a saját ágyába

Félnék, hogy ráfekszek, vagy apa fordul rá

Úgy gondolom, hogy a franciaágy a miénk, a kiságy a kicsié

A lányom kiskora óta hihetetlenül alszik, dobálja magát egész éjjel, lehetetlen vele együtt aludni.

Ujszülöttként velünk egy szobában, de a bölcsőjében aludt 4 hónapig, utána lett kész a szobája, ment a saját szobájába a kiságyába.

Azóta is a szobájában alszik, már nagyágyon-17 hós- és a franciaágy a miénk maradt.

Talán 1-2 éjjel volt, mikor velünk aludt, mert beteg volt, vagy féltem hogy hányni fog és nem veszem észre.

Olyan időszak volt, mikor áthoztuk az ágyunk mellé az ő kiságyát, és abban aludt, mert beteg volt, szívni kellett az orrát, néztem, hogy lázas-e, de akkor sem vettem az ágyunkba.

Öcsém 7 évig járt át anyám mellé-ezt nem szerettem volna.

Keresztlányom 3 éves, még nincs is saját ágya, a franciaágyban alszik születése óta, a szülők a fürdőszobában élnek nemi életet-köszönöm, ez sem hiányzik nekem....

2009. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
67%

Kislányom születése óta külön szobában, a saját kiságyában alszik, sosem volt probléma.

Én nem vagyok híve az együttalvásnak, pontosan azok miatt, amit az előttem válaszoló írt. Ha pedig éjszaka valami miatt felkel, egyből ébredek én is - ez az anyai ösztön, ehhez nem kell egy ágyban aludni a kicsivel.


Szerintem a gyereknek is kényelmesebb a saját kis ágyában. Most apa nem volt itthon pár napig, éjszaka, ha felébredt átvittem magamhoz, de nem tudott nyugodtan aludni, amint átkerült a kiságyába, gond nélkül elaludt, mert azt szokta meg. Nagyon jó így mindannyiunknak. Persze hétvégén reggelente együtt lustizunk a nagyágyban, de az teljesen más.


14 hós kislány anyukája

2009. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!