Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkorák a 2009 júliusi...

Mekkorák a 2009 júliusi babák? Anyukák ti hogy birkoztok meg a feladattal? Nyugisak a babáitok? Miket tudnak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 12:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. nov. 23. 11:58
 12/18 anonim ***** válasza:
Szia! Július 16-án született a fiam. 7120g és 67 cm volt a 4hós mérlegelésen, csak anyatejes. Még nem fordu át, szépen kinyomja már magát hason, nagyon szeret 'beszélgetni'. Nagyon nyugodt baba, éjjel 1x kel fel. Nagyon nem szeret öltözködni, főleg ezekben a többréteges öltözési időkben. Imádunk fürdeni, elkezdtünk babauszira is járni, amit szintén nagyon szeret.
2009. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
kislányom 6820 gramm és 64 cm. Már forog és tegnap elkezdett kúszni:). Általában nyugodt, bár az ilyen borongós időt, mint a mai nehezebben viseli, sajnos.
2009. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok én 07.22-én születtem a mai mérlegelésnél 8540g a súlyom és 71 cm hosszú vagyok.

Tápszert eszem meg gyümölcsöt kedvencem az alma banánnal. Éjjel én is felébredek 2-3x kérem a cumit és alszom tovább. Imádok tv-t nézni kedvencem a pokol konyhája azon nagyokat kacagok, oldalra és hasra fordulok próbálkozom a kúszással. Imádok öltözködni de az overallnál én is ordítok. Üdv Nándy baby

2009. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam július elején született, nagy baba, 4 kilóval látta meg a napvilágot, és most a 8 felé közelít, és kb 67 cm. Iszonyú nyugis, egy áldott jó baba az első pillanattól kezdve, már csak akkor sír ha fáradt. A forgásokat tudja, megcsinálta már mindegyiket, de nem nagyon gyakorolja, biztos azt gondolja, na ezt is tudom, de nincs rá még szükségem :)) Sokat mosolyog, és néha egész nap dumál azon az édes hangján, meg már nagyokat kurjongat is.
2009. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az én kis tündérem 7,2 gramm 65 cm és igazi nyugodt baba.

Este 10-től alszik reggel 7-8 ig.

Nagyokat mosolyog ha ismerőssel találkozik rengeteget gagyarászik.

Már a hasára fordul de olyat is produkált már hogy addig kúszott-mászott hogy a párnácskáján a lábát "találtam".

A játszószőnyegén szeret hempergőzni de a rágókáit is követeli már.:)Csak anyatejet eszik. 3.5 hós kislány anyukája

2009. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az en kisfiam julius elsejen szuletett.A 4 honapos szurikor volt 6500 gramm es 74 cm.

Mi nem kg-ra novunk hanem centire,most mar olyan 7 kg lehet mert havonta fel kilokat hizik de h hany centi....lassan a 80 hoz kozelit.Ok mondjuk 60 centivel szuletett,Apa meg 2 meter magas.

Mar O is eszik mindent,alma,banan,sargarepapure,sutotok stb...de a vanilias tejpep a favorit.

Mindig ulni akar,az olembe mar megul segitseg nelkul,kuszassal is probalkozik,sokat dumal,nevet,kacag.

Eddig jok voltak az ejszakak de most kb.1 hete sokszor felebred ejjel de ha cumit visszarakom a szajaba akkor alszik tovabb.

Nagyon szeret furodni,oltozkodni mar kevesbe es nagyon szereti a tarsasagot.A tv-t is szereti foleg a foci meccset.

Jo babazast mindenkinek.

2009. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az összes babának és mamának aki válaszolt:)Mindenkinek jó babázást és sok egészséget a kicsinek és a kicsihez!Mindenkit üdvözöl Hanna és Edina
2009. nov. 23. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!