Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vízparton (Balcsi, stb)...

Vízparton (Balcsi, stb) nyaraló, élő kisgyerekesek, hogyan birkóztok meg a szúnyoginvázióval?

Figyelt kérdés
Mi a jövő héten készülünk 1 éves kicsivel, de már előre félek. Felszerelkeztünk amivel csak tudtunk, de nem kenegethetem, fújkálhatom napi 12-24 órában szegény gyereket. Séta a parton vagy a szállás, hogy bírjátok?
2010. júl. 16. 07:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Múlt héten voltunk 1 hetet siófokon lányunkkal, én is féltem hogy összecsipkednek, de szinte semmi! A lakásban volt 2 ami zümmögött, de vittem az elektromos szunyogriasztót!

Minden nap 9-19 ig kint voltunk a parton, de egy szunyoggal sem találkoztunk, viszont esténként 9 körül lesétáltunk a beach housera, na ott csíptek, de lányom aludt a babakocsiban ráhúztam a szunyoghálót, magunkat pedig lekentük szunyogriasztóval úgy már nem csíptek.

15 hónapos lányom, protect kölyök szúnyogriasztót használok neki és magunkat is azzal kenem! Itthon rengeteg a kertben a szúnyog egész nap kint vagyunk és bízony napi 3-4 x lekenem!

Ha mégis megcsípnek gyógyszertárbandhet rázós löttyöt venni az elmulassza, vagy citromlével kell bekenni!

2010. júl. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!