Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkorák a 2009 júliusi...

Mekkorák a 2009 júliusi babák? Anyukák ti hogy birkoztok meg a feladattal? Nyugisak a babáitok? Miket tudnak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A sógornőmé 8 kg. Előre nagyon nehéz volt, mert nagyon nyűgős baba volt., sokat sirt. Mostanába már kezdett csendesebb lenni,nagyon kis aranyos ahogy a dolgokra reagál
2009. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Te babád?
2009. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia. az én babám. 6,20kg és 65 cm. elég nyugis baba, nem sírós. már elég biztosan fogja a játékait. hason kinyomja magát. tükörbe nagyon szereti nézni magát. pelenkázásnál a lábát probálja megfogni mindig. nagyon édes. te babád?
2009. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az én lányom 6800g és 64 cm.Elég nyugis habár mostanában elég nyügös.Már oldalra fordul 1x át is fordult a hasára de sztem csak véletlen volt.Szinte mindig mosolyog és sokat huncutkodik "kötekedik" csak az éjszakák nyügösek pedig végig aludta az éjszakát.
2009. nov. 20. 12:53
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja igen a hasán nagyon kinyomja magát ha bele ültetem az ölembe elég szépen tarja magát.A csörgöjét már nagyon tudja rázni.A kezének állandóan "beszél" és a lassan a lábát is feltalálja.Egyre nehezebb a pelenkázás mindig elfordul és játszik velem.És hisztizik ha sapkát adok rá.És akaratos is de imádni való!
2009. nov. 20. 12:57
 6/18 anonim ***** válasza:
Az én Kislányom 7 kg és 64 cm. Már gond nélkül hasról hátra fordul, sereg-forog az ágyban, kúszik előre. Állandóan ülne és állna... Mindent a szájába akar venni. Sokat huncutkodik, mosolyog, nagyon érdeklődő. Másfél-két óránként alszik fél-egy órákat nappal, éjjel még 2X felébred enni. Ő sem szeret öltözködni, de ami feldühíti az a sapka és az overál. Nagyon édes!
2009. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az én babám 7200 gr, 64 cm. Forog oda-vissza, állandóan ülne,állna,huncut, dokat nyűglődik, panaszkodik, ha nem foglalkozom vele.Márminta a kúszást is próbáná. 2 óránként alszik félórát. 3 óránként eszik, éjszaka 1x kell. Utálja az overált, hamar megunja amit csinál, elég nehéz lekötni, minen de minden éérdekelné.
2009. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ezek szerint ez a 7 kiló körüli súly is átlagos a 4 hónapos babák körében.Csak mert ma kérdezték h mivel etetem a lányom h ekkora.Pedig csaak anyatejes és azért mert 7 hós baba nincs 7 kiló.
2009. nov. 20. 15:17
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezt alátámasztom, bár az enyém már éppen 5 hónapos, de szerintem több, mint 7.5. Csak anyatejes.
2009. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az en pici fiam 5hos, 6,20kg es 66 cm. Mindig is keveseket hizott, ezert 4hosan kezdtem adni mas ennivalot is mint anyatej. Szepen behozta a lemaradast,mar az atlagos gorben mozog :)
2009. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!