Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan bírkóztok meg a feladat...

Hogyan bírkóztok meg a feladattal?

Figyelt kérdés
Lányaim 9hónapos. A 7vége kivételével mindig egyedül vagyok velük. Párom akkor is inkább csak pihen. Néha teljesen kiborulok, annyira fáradt vagyok. Imádom őket, de úgy érzem hogy 1-2x nekem is járna akár egy átaludt éjszaka. Éjjel egyébként 2-3 alkalommal is kelnek, pláne most hogy jönnek a fogacskáik. Másmivel vezeti le a benne felgyülemlett feszültséget? Attól félek, hogy egyszer besokallok és nem bírom majd tovább. Valami jó őtlet?
2010. jan. 7. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerős,és nem vagy egydül.

Vasárnap Apa mondja:de hát szabadnapom van!!!

Én meg mondom:és nekem mikor van szabadnapom?!

Beszéljétek meg,hogy legalább 2 hetente egy nap válalja el a picit,és menj el a barátnődhöz,fodrászhoz,masszőrhöz,egydül vásárolni.

De a telefonod kapcsold ki,és nehogy telefonálni merj te sem!!!!

2010. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 ördögfiókám van, aki 10 hónapos. Egyszer nagyon kiborultam, és kipakoltam neki, amit szépen mondva nem akart csinálni. Azóta segít ha látja, hogy fáradt vagyok, vagy elvagyok havazva a házimunkával, mert nem bírtam csinálni a manótól.
2010. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam négy hónapos, szerencsére nem kel fel éjszaka, így tudok aludni.De estére mindig annyira elfáradok, hogy alig látok, pedig csak egy gyerek van.Az én férjem is csak vasárnap van itthon, és tudom, hogy fáradt, mert napi tíz órát dolgozik a hét hat napján, így nem nagyon akarom őt sem terhelni.Azért szokott segíteni, ha szólok, de nagyrészt egyedül csinálok mindent.Nappal meg nem nagyon alszik a kisfiam, de sokszor elvan egyedül is, így mindent meg tudok itthon csinálni.

2010. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem a két fiam fáraszt. A férjem napközben dolgozik, este van itthon. Hulla vagyok, mert hol egymást marják, hol rajtam lógnak. Mellettük alig haladok az itthoni munkával. Rettentően nehéz, nem gondoltam volna, hogy meg fogok gebedni. Szerencsémre a férjem azért néha besegít.

Nem vagy egyedül. Sok anyukának nincsen segítsége, egyedül kell minden nehéz helyzetet megoldania. Én abban bízok, hogy talán egyre könnyebb lesz, én meg erősebb leszek! Most pl extra nehéz, mert mindkettő beteg... Így az éjszakai pihénésről csak álmodunk!

2010. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!