Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjak pótlást a 7...

Hogyan adjak pótlást a 7 hetes babámnak? Megfáztam és kevés a tejem, félek hogy estére nem lesz elég Neki.

Figyelt kérdés
Van itthon tápszer, 4300gramm körül van most a kislányom. Este anyatejből 180-at szokott enni. Napközben 120ml körül eszik 2-2és fél óránként. Ha szükség lesz rá, hogy adjam neki a tápszert?
2009. nov. 18. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

3 napig nem kell tápszer, csak tedd többet cicire, be fog állni a kereslet-kínálat.

A többit egyeztesd a dokival.

2009. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, én úgy szoktam, hogy amennyit megenne tejből annyira pótolom ki tápszerrel. Tehát ha most 180-at eszik egy alkalommal és pl. csak 100-at tud szopizni akkor adjál neki utána még 80 gr tápszert. A tápszer dobozán rajta van hogy mennyi vizhez mennyi kanál tápszer kell.
2009. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

De ha ma este nem lesz annyi, amennyit megenne, mit csináljak? Hagyjam hogy sírjon egész éjjel?

Aki pótlást ad hogy csinálja? Mennyi kell a porból? És felforralt vízzel kell ugye?

2009. nov. 18. 14:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. választ is, most olvastam! Így már világos! :)
2009. nov. 18. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Felforralt, DE visszahűtött vizet adj a tápszerhez.
2009. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. nov. 18. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!