Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babámnak adhatok...

6 hetes babámnak adhatok oscillococcinum-ot? Én megfáztam és félek, hogy elkapja. Ha adhatok, hogyan?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Megelőzni az nem fogja, úgyh szerintem ne adj neki.

(úgy tudom fizikailag lehet adni)

Nekem a védőnőm azt mondta, hogy a babák ilyenkor még nem betegednek meg.

Meg ott a vigantol és a D vitamin erősíti az immunrendszert, véd a megfázás ellen. Te is ehetnél Dvitamint télen, mikor nincs úgy napsütés.

2009. nov. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszin a választ, akkor nem adok.
2009. nov. 16. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én adom a kisfiamnak úgy, hogy neki 1/3 adagot, a 6 éves lányomnak 2/3 adagot osztok szét heti 1-szer. A kicsinek egy evőkanálnyi forralt, lehűtött vízben feloldva, műanyag kanállal beadva- lehetőleg 20 perccel evés előtt v. után. Nekem ezt homeopátiás doktornő ajánlotta. Sőt én még Echinacea 5ch-ból is adok nekik heti 2-3 alkalommal 5 golyócskát immunerősítőnek. A lányomnál nem volt erre szükség, de most, hogy az oviból mindig hazakerül vmi nyavaja, a picit is tuningolom ( pedig csak szoptatok), mert már 2 hónaposan köhögött.
2009. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod neki!Heti 1x1 tartályt vízben feloldani.Az 1.-nek üzenem, hogy igen is jó megellőzésre, influenza ellen!Nem kell neki csökkenteni az adagot, ugyanis nem lehet túladagolni, viszont ha csökkented nem biztos hogy hatni fog.Újszülöttek is kaphatják.
2009. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor meggondolom! :)
2009. nov. 16. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!