Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfáztam, Borsmenta, és...

Megfáztam, Borsmenta, és Hársfa tea keverékét iszom Árthat ez a Babámnak?

Figyelt kérdés
Kicsit megijedtem, mert megittam 1 bögre ilyen teát és a jobb oldalamba enyhe fájdalom nyilalt többször is (persze lehet nem is a tea miatt) Ti milyen teát javasoltok meghülés esetén? 25 hetes pocakos
2009. jan. 9. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2009. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mézes citromos kamillateát szoktam inni, plusz frissen facsart graepfruitot,és sok sok narancsot eszem.

31+2 hetes kismama

2009. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

kamillatea, rooibos tea, es inhalálj a kamillateaval! borsmenta tudtommal nem javasolt, de egy bogrenyi nem arthat

cukorkabl vannak ezek a verbena cukorkak, harsfa, landzsas utifu, kamilla, ilyesmi

pemetefu cukorka is ellenjavalt sajnos

sok narancs nagyon jo otlet, illetve a paprikaban is rengeteg c vitamin van.

landzsas utifu szirup is joker volt, orakra segitett, harom orankent ettem egy kanalnyit.

mézes negrot is lehet enni, hagyomanyosat nem (abban negro es anizs van, sajnos azutan tudtam meg, h nem szabad, miutan megettem egy zacsival, de szerencsére semmi bajom nem tortent, ugyertem a babanak se)

mézet hasznalj, ne cukrot vagy edesitot (a mézes narancs is nagyon finom, ha martogatod a narancsot a mezbe), nagyon jo a harsmez, illetve a propoliszos mez (en ez utobbit jobban szeretem, mert nem olyan édes, és sokkal egeszsegesebb (termelotol vegyel, mert a bolti mezek 80%at cukrozzak)

gyogyulj meg hamar :D

2009. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!