Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és...

5 hetes terhes vagyok és nagyon megfáztam. Mit tegyek? Mit szedhetek? Nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármit szedhetsz ami homeopátiás.

Coryzaliát például vagy Oscillot

2010. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Euphorbiumot használhatok? Homeopátiás orrcsepp.
2010. nov. 24. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok citromos tea!!
2010. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia...

Ne aggódj nem lesz a picidnek baja!

Persze ha lázas vagy akkor orvoshoz kell menned,mert nem jó a babának.Nekem az orvosom azt mondta ha esetleg belázasodnék egy fél szem algopirynt bevehetek.

De nem voltam lázas igy rengeteg mézes-citromos teát ittam,koffeinmentes teából.

Ilyenek a csak gyümölcsből készült teák ls a rooibos.

Utóbbit tudom ajánlani a feketeribizliset mert még ízesítés nélkül és nagyon finom.

A homeopátiás szereket lehet kismamáknak használni,de ha bizonytalan vagy neten is utána tudsz nézi,hogy az az orrcsepp jó e.

En tengervizeset használtam,amit az orvos ajánlott.

Szóval,ha tudsz feküdj,teázz és pihenj!


Mielőbbi jobbulást kívánok Neked!

2010. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Utánanézek a neten, patikus ezt ajánlotta. Lázam szerintem nincs, max este lehetett hőemelkedésem, de az itthoni hőmérő szerintem nem jó, mert 36 alatti hőket mutat most is :S
2010. nov. 24. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:

11.25-ös vagyok...

Mégha van egy nagyon pici hőemelkedésed a mézes.citromos teának van lázcsillapító hatása,ezért nagyon jó ha iszod.


Biztosan hamar rendben leszel:)picúrt meg védi a szervezeted ne aggódj:)))


Ebben az időszakomban és is olyan beteg voltam mint a dög:D úgyhogy ezek a gyógymódok hatásosak voltak:)

2010. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2010. nov. 24. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!