Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfáztam sajnos, van valami...

Megfáztam sajnos, van valami amit szedhetek? Panasz csak annyi, hogy taknyos vagyok, meg orrdugulásom van, semmi más.

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem nagyon mennék már, mert nálam bármikor beindulhat a szülés C1111. Neocitránt lehet? Vagy csak teával kurálhatom magam? Mert attol meg olyan sok savam lesz,már igy is ki vagyok teljesen töle. 37 hetes kismama.
2008. máj. 10. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szabad semmilyen gyógyszert sajnos. De a teán kívül sok-sok C-vitamint is vegyél be! Legjobb az időszemcsés Cetebe, mert hiába veszel simából sokat, úgyis kipisiled, de ha folyamatosan van adagolva, úgy jó.

Mielőbbi javulást!

2008. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod
2008. máj. 10. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Az orrdugulásra Nasivin orrcseppet használhatsz,én is azzal élek már egy jó ideje.A doki mondta hogy lehet,de módjával.Nekem más sajnos nem használ,sokmindent próbáltam,de hiába.

Jobbulást kívánok neked!

2008. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tea, ha lehet zöld, vagy kamilla- inni és gőzőlni + sok-sok cvitamin és gyümi-zöldség. Ha rosszabbodik, kerdezz orvost, pl ha belázasodsz, bár a Czeizel azt mondta, a láznál jobb a lázcsillapító, úgyhogy szerintem azt lehet.
2008. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Homeopátiás szereket nyugodtan szedhetsz. Náthára jó a Coryzalia és az Euphorbium-Comp.-Heel orrspray. Jobbulást!
2008. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 12. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!