Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most szültem van egy egy...

Most szültem van egy egy hetes kislányom nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
és két nagyobb iskolás gyermekem nem tudom mit tegyek oltasak vagy ne?pánik keltés vagy van alapja h1n1
2009. nov. 18. 10:15
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
67%

Kedves utolsó!

Kérlek azt is mondd el, hogy az angliai és az itthoni egészségügy össze sem hasonlítható! Tudom, laknak kint rokonok. Ott aztán nem igazán foglalkoznak az emberekkel, főleg ha nincs biztosításod. Úgyhogy ezt az angliai dolgot ne soroljuk ide!!!

2009. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
A kedves gyogyszeresznek valaszolnek a mutalodott virussal kapcsolatban csak megnyugtatas celjabol (a virologus vagyok): A WHO legfrissebb kozlemenye szerint a mutacio elvetve, mindossze 3 emberben fordult elo Norvegiaban, tehat egyaltalan nem azt jelenti, hogy az europai populacioban gyakran elofordulo mutansrol van szo. Ez szorvanyos, spontan kialakult mutacio (mint ahogy te is irtad, az RNS virusok nagy gyakorisaggal mutalodnak, illetve rekombinalodnak, ez az influenzara kimondottan igaz, ezert kell minden evben uj szezonalis influenza vedooltast eloallitani). A Roche, GalxoSmithKline, Novartis es AstraZenecha oltoanyagai es a hasonlo eljarassal eloallitott oltoanyagok (ilyen a magyar is) tovabbra is megfelelo vedettseget biztositanak a populacioban elofordulo virusok legnagyobb tobbsege ellen. Szoval szerintem ez mindenkit megnyugtathat.
2009. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
27%

Kedves lepontozók!!!!!Nem tudom miért kell lepontozni azt aki NEM oltatja be magát!Mindenkinek joga,hogy hogyan döntsön,mit csináljon!A másik pedig erről az oltóanyagról,hogy van benne higany is,ezt megerősítette az egészségügyi miniszter Székely Tamás,de persze szerinte ez ártalmatlan,mert kiürül a szervezetből.De arra nem kaptunk választ,mégis miért van erre szükség.

Szóval a higany veszélyes az emberi szervezetre,tehát nekem pl nem is kell több magyarázat.NEM FOGJUK BEOLTANI MAGUNKAT és kész!!!!És tényleg az az okos aki NEM teszi! Lepontozók kíméljenek!

2009. nov. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4-en vagyunk. Én, a párom, 5 éves kislány, 6 hónapos kisfiú. Mi úgy döntöttünk, nem játszunk a tűzzel. Beoltattuk magunkat. egyedül a kisfiam nem kaphat még. sokan úgy vannak vele, úgy sem lesznek betegek, de mi van ha mégis??? dönts belátásod szerint. Különben nem szeretem azokat, akik görcsösen ragaszkodnak a maguk teoriájához. soha senkit nem beszélnék, se rá, se le róla. Nem mi döntük, hanem te és a családod....
2009. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
52%
Szia.Nézd meg ha van idöd a kismamablog.hu és ott mindent megtalálsz amit szeretnél.remélem segitettem.Jo babázást
2009. nov. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
52%
Ez annyira tetszik...az is le lett pontozva aki beoltatta magát és az is aki nem fogja.Sok agyoniskolázott gratulálok...
2009. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
47%

07.57-es neked hiába is magyarázná bárki, hogy az injekciók tartósítószereként használt higany milyen változatban van jelen a vakcinában, mert buta vagy és nem is érdekel téged, meghallani sem akarod.

Számos injekció tartalmazza. fogadni mernék rá, hogy életedben már rengeteg ilyet kaptál csak most a H1N1 téma kapcsán került be a köztudatba.

Az ilyen emberek, mint te nem kíváncsiak az egzakt válaszokra, nem érdeklik őket a tények, a saját makacs áltudományos álláspontjukat fújják, még akkor is, ha már a többség régen érti és megérti a dolgokat.

Egyáltalán utánaolvastál te bárminek is.

Nem.

Tiszteletben tartjuk, hogy vélt vagy valós félelmeid miatt nem oltatsz, de ne hints itt a hülyeséget ha megkérhetünk. Te se gyakorolj pressziót másokra.

Egyébként javaslom a kötelező védőoltások komponenseinek tanulmányozását a magad fajtának.

Fel van ugyanis tüntetve.

De tudod mit ne tedd.

Rá sem ismertél volna a higanyszármazékra a neve alapján, ha most nem mondták volna neked.

Na erről ennyit.

2009. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
27%

"Kedves utolsó"!Egy "kicsit" durva voltál nem gondolod?Milyen jogon butázol le mást,holott nem ismered az illetőt.Pl engem.Többen nem adatják be a vakcinát,tehát Őket is akkor lebutázhatnád,és Ők is akkor hintik a rosszat,mert nem oltatják be magukat?Hát tudod mit nagyon szégyelld magad amit írtál!!!Nem kell ahhoz olvasni valamit,hogy megtudjon az ember bármit.Sajnos akarva akaratlanul hallottam amikor az eü. miniszter kijelentette azt amit már korábban leírtam. Nekem szerencsém van,mert egészséges vagyok és szerencsére csak azokat az oltásokat kaptam ami kötelező volt még annó.A másik pedig,a testvérem is makkegészséges volt mindaddig míg be nem oltatta magát,majd kis idó múlva rosszul lett,a keze duplájára dagadt,láz,hányás,wc-re rohanás,soroljam még?És ami a legborzasztóbb kórházba került,de hála Isten 2 nap után kiengedték.Neki "be kellett" SAJNOS oltatni magát mert járja az egész világot,tehát nem kis ember,így muszáj volt.De már megbánta,és úgy is érzi,hogy már nem a régi.Ő viszont eü.-ben dolgozik és tudja mi ez.Na erről ennyit Te nagy okos!

És végezetül nem neked írtam okoska,hanem a kérdezőnek.Legközelebb ehhez tartsd magad,és légyszíves ne szabj határokat,hogy ki mit csináljon!Mert nekem az ilyen emberek,mint te egy senkik.Elég szépen lenéztél,de ezek után szted én mit gondolok rólad?!De ez már a te bajod....BOCS.

2009. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!