Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most szültem van egy egy...

Most szültem van egy egy hetes kislányom nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
és két nagyobb iskolás gyermekem nem tudom mit tegyek oltasak vagy ne?pánik keltés vagy van alapja h1n1
2009. nov. 18. 10:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
70%
Az én lányom 8 hónapos, az iskolás fiamat beoltattam (harmadikos) és magunkat is beoltattjuk.
2009. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
38%
NE oltatsd be!!!!!! ez az egész egy propaganda, ahogy te is írtad, pánik keltés! az ember egész életére akarnak a szervezetedbe ültetni vmit, ere pedig a legalkalmasabb csecsemő, vagy még magzat korban (kismamákba). NE dőlj be neki!!!!!!!! vigyázz a gyermekeidre, és magadra is. A nagyokkal itass esetleg multivit pezsgőtabit, etess sok gyümölcsöt, zöldséget, füleg a hideg időszakban! te is ezt tedd. ez az EGYETLEN természetes útja a megelőzésnek.
2009. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
74%

Mi beoltattuk magunkat a férjemmel, a kisfiam 7 hos...

De viszont a többi családtag nem hajlandó,igaz ők nem velünk élnek...

2009. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
75%
Mi beoltattuk magunkat, 17 hós a fiam. Ez csak egy védőoltás, semmi több. Ha meg tudom előzni vele hogy betegek legyünk miért ne?A kicsi nincs beoltva de mi, a szüleim, apósom, mindenki be van. A nagyobbakat oltatsd be, ne hozzák haza nektek.
2009. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
47%
Mi nem oltatunk!! Oscillococcinumot és c-vitamint adok a kicsinek! Kérdezd meg az orvosotakat, hogy kaphat-e ilyen pici baba ebből a homeopátiás készítményből megelőzés céljából. Én hetente 1x adok neki (igaz ő már 9,5 hós). Vény nélkül kapható és nem is drága (szerintem). A neten is utána nézhetsz. Egyik ismerősöm kollégéja H1N1-es volt ezt szedte és 3-4 nap alatt helyre jött tőle teljesen. Érdemes utána nézned.
2009. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
43%

a 2.dik voltam.

annyt szeretnék még hozzáfűzni, h azért sem szabad ilyen korán efféle oltásokat beadatni, mert így az életben nem fejlődik ki a gyermek immunrendszere!!!! bár gondolom ez is céljk a gyógyszergyártóknak. mert akkor persze még több nyavajád lesz életed során, amivel szintén szaladgálhatsz recepttel patikának nevezett márkaboltjukba!!!!

NE oltass!!

2009. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
52%
Szia.Mi sem oltatjuk,be magunkat.Nekem a gyerekorvosunk mondta ne,inkább ne! se én se apa.Megkérdeztem tőle 1 hónappal ezelőtt és most is a 4 hós oltáson,hogy esetleg változott-e a véleménye.Amit a gyerekorvosunk furcsál,hogy érdekes módon eddig sem terheskismamát,sem szoptatós kismamát nem oltottak eddig sosem,a másik dolog még,hogy túl hamar elkészült a vakcina.Mi tuti nem oltatjuk be magunkat,de hidd el mi is sokat vacilláltunk ezen.Inkább te se tedd;-)4.5hós baba anyukája.
2009. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
32%
a gyereket szeretnéd oltatni vagy magad?mondjuk én egyiket se tenném,ismerek olyat akinek 2 hós babája 40 fokos lázal kórházba került az oltás után,mondjuk azt nem értem ekkora pici babát hogy oltottak be....amúgy meg már ki is mondták h nem veszélyesebb mint a sima influenza!
2009. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
86%

Jaj, nem birom ki, hogy ne fuzzek kommentet a 2. valaszolo megjegyzesehez. En gyogyszergyarto cegnel dolgozom, de soha eszembe nem jutott meg, hogy a kotelezo vedooltasokat (BCG, mumpsz/rubeola/kanyaro (MMR), agyhartyagyulladas elleni vedooltasokat) ne adassam be a gyermekemnek, mert az propaganda. Szerinted hogy lehet a regen vilagjarvanyt okozo kanyarot, es TBC-t megszuntetni? Csakis ugy, ha beoltatod a gyermekedet mar kicsi korban a kotelezo vedooltasokkal. Ez nem a gyogyszergyartok propagandaja. Ez egyszeru mikrobiologia/immunilogia.

Es a H1N1 oltassal semmit sem ultetnek beled. Legyszives tedd meg, hogy utanaolvasol, mielott hulyeseget terjesztes az internetes forumokon. Elolt virussal serkentik antitestek termelesere a te sajat immunrendszeredet, hogy ha legkozelebb elo virussal talalkozik, akkor fel fogja ismerni es siman el tudja pusztitani, tehat ellenallo leszel az elo virussal szemben. Ha ezt te nem szeretned, akkor ne oltasd be magadat, de felesleges butasagokat terjeszteni, mert ezzel magadat es masokat is felrevezetsz.

2009. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
60%
a Oscillococcinumot,meg hasonlók sajnos nem védenek meg,bár ilyen könnyű lenne.szerintem gyerekorvost kérdezd.mi beadattuk magunknak,a picinek nem,de nincs tesó,ugyhogy ahoz nem tudok szólni
2009. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!