Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor most rossz anya vagyok?

Akkor most rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés

A férjem folyton dolgozik, csak este jön s hajnalban már megy is. Már elegem van hogy folyton egyedül vagyok a kicsivel aki 4 hónapos. Fáradt, kimerült vagyok. Úgy szeretném visszakapni a saját életem, még ha csak egy pár órára is.Úgy érzem szültem magamnak egy babát...megőrülök a 4 fal között,s hogy non-stop készenlét van a kicsi miatt!

TERMÉSZETESEN IMÁDOM A KISFIAM ,Ő A LEGCSODÁSABB DOLOG!

Ő EBBŐL A BENNEM DÚLÓ TÉPELŐDÉSBŐL SEMMIT NEM ÉREZ,MÉG SÍRNI SEM SÍROK ELŐTTE....

Mit csináljak?


2009. nov. 7. 18:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tévedés, a gyerek érzi a tépelődésedet.

Az enyém legalábbis megérezte.

De nem vagy rossz anya, úgy látom ez 3-6 hó között mindenkit elkap.


Menj sétálni! Egy másik anyukával vigyétek el a gyerekeket.

Én nagyvároshoz közeli községben lakom, mégsem járok be a büdös városba. Van 100as bolt, virágos, vegyesbolt, Coop, már mindenhol ismernek, beszélgetünk egy jót a boltosokkal.

Hétvégén meg én szombaton szoktam fodrászolni, ilyenkor apa reggel a gyerekcsősz, játszanak, alszanak, felöltözteti és rendbe teszi a gyereket, és én is kapok 1-2 órát.

2009. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A védőnődtől kérd el pár közelben lakó, hasonló korú babával rendelkező anyuka elérhetőségét és barátkozz velük össze! Együtt sokkal könnyebb lesz, mert szervezhettek programokat, lesz kivel beszélgetned a mindennapi dolgokról, illetve a babád is ismerkedik más babákkal. :)


Fel a fejjel, ezt a "problémádat" könnyen meg tudod oldani!

2009. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!