Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam rá 6 hónapos...

Hogyan szoktassam rá 6 hónapos babámat a cumira?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért akarod rászoktatni? Kislányom 9 hónapos, és a mai napig nem cumizik. Pedig van Neki rengeteg, többször is próbáltam a szájába dugdosni, hátha, se sosem kellett Neki, csak kiköpte. És a mai napig ez van. Már rég nem is próbálkozom. Ha nem kell, hát nem kell, egy dologgal kevesebb, amiről később majd le kell szoktatni.
2009. nov. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem se szoktasd rá, nem érdemes, mert később nehéz lehet leszoktatni róla. Emlékszem nekem is nagyon nehéz volt leszoknom, majdnem 8 éves koromig cumiztam, csak így tudtam elaludni. A kisfiam most 3 hós ő is elutasítja a cumit. Most kezd jönni a foga és mindent rág, a cumi kb 3 másodpercig kell neki aztán kiköpi, helyette a kezét rágja. Nagyon kemény szegénynek az ínye, gondolom viszket neki, én hűtőrágókat adok cumi helyett, azon jobban el nyammog. Próbáld ki te is.

2009. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

NE!!!!!!

Én 6 hónaposan szoktattam le a fiamat! Már nem is igényelte, meg a hajnali 5-6 felsírás (cumikeresés) engem is kiborított. Azóta 7-ig alszik, és nem szokott rá az ujjszopira sem.

Ha eddig kihúztátok nélküle, nincs rá szüksége a babádnak!

7 hós babó anyukája

2009. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!