Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam 4 hónapos...

Hogyan szoktassam 4 hónapos babámat az egyedüli játékra?

Figyelt kérdés
Természetesen nem azt szeretném, hogy ezután mindig egyedül játsszon, hanem ha dolgom van, akkor közben ne nyűgösködjön.
2011. jún. 17. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
az en kisfiam is ilyen volt. En tobb mindent kiprobaltam de igazan csak akkor valtozott amikor mar maszni kezdett (7 honapos kora korul). Mert ilyenkor meglatott a szoba sarkaba egy jatekot, elmaszott oda aztan meglatott valahol valami mast es maszott oda. Ezt csinalta egesz allo nap. Votl olyan, hogy nagy lett a szobaba a csond bementem es a maszasba annyira elfaradt, hogy elaludt. Azelott nekem semmi nem jott be mert hiaba tettem le csak nyugoskodott, a jatszomatracon volt el egy ideig de nem sokaig. Ha magammal vittem a konyhaba, hogy lasson kezebe adtam ezt-azt akkor is egy par perc utan nyugoskodott. Votl babahintaja, ebbe elvolt egy ideig. Ezt is kicipeltem a konyhaba es ebbol elnezegetett, ringott... De igazan csak akkor tudtam kicsit felszabadulni ha elkezdett maszni.
2011. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiam másfél éves koráig nem volt el egyedül. Még ha csak nyűgösködött volna :D Ordított... Most egész nap elvan, néha nyekereg, reklamál, de ha nem érek rá, feladja. 20 hónapos. Szerintem ez igencsak gyerekfüggő. A fiam egy eleven, örökmozgó, nem az a nézelődős típus. 5 hónaposan már letépte maga körül a játékokat is, mert zavarta, hogy nem lehet megszerezni...
2011. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tedd hasra és rakd körbe játékkal, hogy elérje, csörögjön zörögjön. Ellesz az tuti... Ha nem, akkor persze ne hagyd nyűglődni, játssz vele és utána észrevétlenül menj el onnan. Egyre hosszabb ideig fog egyedül játszani.

Ha nem olyan típus akkor meg szelávi, nekem is a lábamnál csúszkált a fiam míg főztem :P

2011. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én ha a fejem tetejére álltam sem tudtam azt elérni nála,hogy ellegyen egyedül...minden baba más.Most egy éves,de 2 percet nincs meg magában....
2011. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
úgy vagyunk, mint az utolsó válaszoló, csak 2 évesen :))
2011. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még nem volt el a fiam egyedül. Olyan 1 éves korától folymatosan egyre több időt játszik magában.
2011. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, tegnap a kislányomat körberaktam plüssfigurákkal, s a kedvenc (állványos) csörgős játékával hagytam egyedül és 25 percig bírta nyűgösködés nélkül! Azért persze észrevétlenül rá-rá néztem, olyan édesen játszott, közben pedig dünnyögött magában. :-)Kitapasztaltam, hogy közvetlen evés után lehet ezt vele megtenni, mert máskor nagyon igényli az ember közelségét.
2011. jún. 18. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!