Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg felelőtlen vagyok?

Tényleg felelőtlen vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég beszélgettem egy ismerős anyukával. Nagy örömmel mondom, hogy a babám eszik már almát, sárgarépát. Kérdezi erre, hogy pl. milyen sárgarépát? Mondom neki, szép , boltit. Na, kiokított erre, hogy igazán tudhatnám hogy a babának csakis bio-sárgarépát szabad adni és felelőtlen , buta vagyok, hogy csak úgy simát adok neki. Ti ezt tudtátok? Ilyent is adtok?
2009. nov. 5. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Csak halkan jegyezném meg:

Biotermelő a bio terményét többszörös áron adja le. DE

ha bogárka/kártevő/gomba/baktérium/egyéb támadja meg azt, mit ad le? Bebukja az egész éves munkáját és éhen fog halni családostól?!

VAGY

Suttyomban szépen vegykezel/műtrágyáz/egyéb, minden évben leadja többszörös áron a terményét; él, mint hal a vízben, jót röhög a markába, hogy veszitek drága pénzen a "bio"-t.

Hja, hogy bevizsgálják? Oh, há' persze! 5 évente egyszer rákerül a sor, akkor kifizeti a "büntikéjét", majd újra 5 évig sz@rrá keresi magát a "bio"-jával.

Szerintetek melyiket választja?

5 évig normál áron leadja a vegykezeltet, vagy 5 évig leadja ugyanazt "bio"-ként többszörös áron, és kifizet egy büntetést 5 évente (a bevétel töredékét)?

Vegyetek "bio"-t, ha akartok. Az illúzió legalább meglesz.

2009. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak teljesen igaza van.

Amúgy meg akinek nincs pénze megvenni a bio répát zöldséget, az dögöljön meg???? Csak arról hallani a hírekben, hogy hullanak az emberek a nem bio répától. :))

Aki teheti vegye meg, legalább a lelkiismerete nyugodt lesz. A többiek meg várják aggódva a fejleményeket.

2009. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a biorépa 350ft.kilója.egy 1 év alatti gyerek nem eszik olyan eszeveszett menyiséget...
2009. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!