Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem alszik túl sokat?

Nem alszik túl sokat?

Figyelt kérdés
2 és fél hós babám ált. 3-4-5 órát alszik kajálásig, aztán 1-2 óra játék, és ismét alszik. Éjjel 1x ébred föl enni 0:30kot , meg egyszer 5-kor csak úgy cicizni meg játszani. Nagyokat kacagunk, kiegyensúlyozott baba. Csak enni nem akar, inkább nézelődik, nevet azon, hogy próbálom a szájába tenni a cumisüveget, stb...szóval nincs nagy étvágya, de hízik azzal a kevéssel is hála, amit megeszik. Anyatejes+tápszeres kisbaba.
2009. nov. 5. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha hízik és nem látszik betegnek akkor ne aggódj! Az én lányom is ilyen volt és most is ilyen. 7hónapos és annyit eszik mint egy 3hónapos, de hízik és vidám baba. Jobban hasznosítja az ételt, mint más babák ezért kevés is elég neki. Nekünk is volt olyan, hogy aludt 4-5órát. Volt, hogy evett délelőtt 9-kor majd csak délután 5körül evett. Én is aggódtam, de mivel beteg nem volt, így egy idő után megnyugodtam.Mára már megszoktam...

2009. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is ilyen, annyi különbséggel, hogy még éjszaka és hajnalban sem kel föl, viszont az étvágya átlagos.
2009. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mennyi idős?
2009. nov. 5. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!