Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korházban fogtad föl vagy...

Korházban fogtad föl vagy itthon hogy van egy gyermeked? elmesélnéd a történetedet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a kórházban az utolsó elötti napon.Mikor apa elment este és a manót is bevitték az utolsó szopi után(császáros) akkor elkezdtem sirni h én a családommal akarok lenni.Nagyon rossz volt mert nagyon hiányoztak.Alig vártam h jöjjünk már haza.Utánna otthon (akkor még a szüleimnél laktunk)döbbentem rá h sirni is tud ez a gyerek és h nekem kell megoldanom a problémáját és nem adhatom vissza az anyjának ha sir hisz én vagyok az anyja:)))Egyébként néha elnézem a manómat és néha még mindig nem hiszem el h ö az én babám és h mindig itt lesz velem.Hülyeség de mindig attól rettegek h egyszer csak valaki vissza kéri.Nagyon jó h itt van nekem.
2009. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 1 éves lesz kisfiam,és még most sem fogom fel,hogy Ő van,és teljes mértékben megváltozott az életem.De!Semmiért,és senkiért nem cserélném,nem adnám oda Őt!Sajnos depressziós is lettem,nem tudtam mit tegyek,ezért szakemberhez fordultam.Hogy őszinte legyek nem igazán segített,ezért magam oldottam meg.Szépen bebeszéltem magamnak,és próbáltam felvilágosítani magam,hogy: "Szilvi,Te Anya lettél,és felelős vagy a gyermekedért,Ő a Te véred,tested,mindened.Bízik benned,hogy mindig mindenhol ott leszel Vele,segítesz megoldani a problémáját,hiszen ez a dolgod mostantól"!Na meg hasonló gondolatok,cselekedetek.Mert sajnos volt olyan időszak,hogy(nem vagyok rá büszke)nem érdekelt,hogy Ő van,majd vki elviszi,vagy átveszi.Azóta eltelt pár hónap és nagyon imádom,ha fent van nem alszik mindig Vele vagyok,rengeteget foglalkozok Vele,nagyon okos édes kis tünemény.:)
2009. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ithon tudatosult bennem az hogy anya lettem. De a szülésem óta eltelt 1 év és még most sem akarom elhinni hogy ilyen csodálatos áldásban van részem hogy őt kaptam én.Egy Nő azért születik meg hogy anya legyen . Egy nő akkor érzi magát igazi nőnek amikor anya lessz.Ez a világon a leg szebb és a legjobb dolog amikor kisbabád lessz.
2009. nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!