Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha esetleg kisfiam lesz, nem...

Ha esetleg kisfiam lesz, nem lesz "ciki" neki ez a hordozó?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek nagy uh ra akkor talán megtudom a baba nemét.
2009. okt. 26. 14:00
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

utolsó! hagyd, én is kiröhögöm :)

legyen igaza, legalább megnyugszik és nem pattog annyit!XD

2009. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Igen belejavított a moderátor,mert rossz volt a belinkelt limk.Nem volt megjeleníthetö,de most legalább az.Legelözször is "sz"szel írtam ki a lesz szót....

De semmi gond.

Válaszol még valaki??

Jó lenne ez a babyhordó kisfiúnak is??Még nem tudni,hogy fiú lesz e vagy lány....

2009. okt. 26. 16:35
 33/42 anonim ***** válasza:
Szia!Perssssze :) hogy jó lesz a bordó, nem csajos, uniszex szín, ráadásul szép szín. Sárga színt is lehet fiúnak, nem csak a kéket.
2009. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

szerintem is jó lesz fiúnak ez a hordóka :)

szép.

2009. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Na tudod már hány sz a lesz, Mrs. Okostojás? Kicsit elgondolkodhatnál, nem? Mindenkinek a szemébe hazudsz, és élvezed, hogy téged támogatnak. Tudom, hogy nekem van igazam. Először két sz-szel írtad azt a szót! De mindegy, legalább tanultál valamit. Én meg megtudtam, hogy ilyen hülyék is vannak még a világon. Fogalmad sincs mennyi bajom van és elnézést sem kértél. Ez is téged minősít. Gyáva vagy, olyan ember, aki nem meri felvállalni, ha tévedett. Remélem tudsz még tükörbe nézni.
2009. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

na...

ez hiányzott az ember boldogságához. Egy okoskodó boszorka. Szerintem nem normális dolog szeptember-október óta egy "sz" betűn rágódni. Keress egy pszihológust, mert beteg vagy. Kezeltesd magad sürgősen.

2009. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

És nem fogok bocsánatot kérni soha az életben, mert ilyen ember aki priviben zaklat egy "sz" miatt az nem normális ember. Vagy most szabadultál az elmegyógyintézetből Mrs. Idegbeteg?

Menj vissza, a gumiszoba a neked való hely.

2009. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

11:03as!

Az előttem szólónak teljesen igaza van. Máskülönben kit érdekel hogy neked mennyi bajod van mostanában? Ne sajnáltasd már magad! Húzz el innen!

Nehogymár egy "sz" miatt kelljen tőled bocsánatot kérni! Mégis ki vagy te?

Másrészt miért fáj ha igazat adnak az előttem szólónak meg a kérdezőnek? Valószínűleg azért adunk igazat nekik, mert TE hazudsz és nem ők. Rossz a szemed,és fáj h nem neked van igazad. Törődj bele.És koccolj innen! Ilyen rosszindulatú emberektől mint amilyen te vagy, csak hányingerem lesz.

2009. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Hát persze! Engem kell bántani még a szeretet ünnepén is! Gyönyörű emberek vagytok! Nyaljátok már ki a seggét, ennek a hülyének, aki azt sem tudja hány sz a lesz!
2009. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

drágaság....!

Te már azt sem tudod h mit beszélsz. Nem én nem tudtam hogy hány "sz" a lesz szó, hanem a kérdező. Legalábbis ezt állítottad, persze hamisan.

Igazából olyan alpári vagy, hogy azt sem tudod hogy ki-kivel van, meg hogy ki mit írt. A nevedet tudod még egyáltalán?

Az agyad annyi mint egy bolha kislábujja.

A szeretet ünnepén végre békén kéne hogy hagyj minket, mert fárasztó vagy. Köszi! Az lenne az ajándék ha eltűnnél végre erről az oldalról.

2009. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!