Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha esetleg kisfiam lesz, nem...

Ha esetleg kisfiam lesz, nem lesz "ciki" neki ez a hordozó?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek nagy uh ra akkor talán megtudom a baba nemét.
2009. okt. 26. 14:00
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Szerintem ciki, én nem vennék fiúnak bordót, de mondjuk nekem kicsit izlésficamom lehet ezek szerint, mert lányom lesz és neki sem vennék ilyen színűt. Mondjuk a fő oka, hogy mi van ha a köv fiú lesz.... Neki sem szeretnék újat venni.
2009. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
én is ezt ugatom, h a lesz az 1 sz-es szó....csak itt VALAKI NAGYON NEM TUD OLVASNI.
2009. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
EGYETÉRTEK. TE!!!!!!!
2009. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
keress fel egy orvost. Te kezdted, h a kérdező két "sz-szel" írta a kérdésében a "lesz" szót. Erre írtam h az egy "sz-es" szó, és jól írta. És állítottad h a moderátorok javították ki a kérdést. És te pattogsz, h neked van igazad? hallod...komplett hülye vagy.
2009. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
De így volt. Miért hazudnék? Mi okom lenne rá? Te nem láttad az előzményeket, úgyhogy nem tudhatod. Amúgy meg nem hagynál békén? Ez rossz hír keltése, azt tudod? Nem akarok fenyegetőzni, de ne viselkedj már úgy, mint egy ötéves, jó?
2009. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

pff.

legyen neked igazad, mert úgy látom h fáj neked ha nem az van amit te akarsz. És még én viselkedek gyerekként?!

Ne is fenyegetőzz, mert én is könnyen stílust váltok...és az nem lesz jó neked sem.

2009. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Nem azt kértem, hogy nekem legyen igazam, csak azt, hogy lásd be nem neked van. Ennyi. Most már lezárhatnánk a témát?
2009. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

ne írogass privit, mert nem vagyok rá kíváncsi...és részemről le van zárva.

okos enged....

2009. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
És az az okos, aki nem tudja hány sz a lesz? Pff... Inkább nem is mondok semmit.
2009. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
látszik h ki a szamár, aki nem tud engedni...hihih én már csak nevetek rajtad. Köszi, legalább a mai napon is van kin nevetnem...persze rajtad! :D:D:D
2009. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!