Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt koztetek olyan aki a...

Volt koztetek olyan aki a szules utan visszament dolgozni? Hogyan eltetek meg?

Figyelt kérdés
A baj h kulhonban nincs gyes sem gyed. a csaladi kassza igy egy jovedelemre redulakolodott. ami ket hitel mellett eleg gazos. a babom most 10 hetes. tehat meg picike. a munkam szeretem, nem arrol van szo h lusta vagyok csak ugy erzem h elmulasztom a lanyommal toltheto idot. A munkam elegge sok idot kivan, szules elott sokszor tuloraztam sot meg otthonrol is dolgoztam. viszont ezt nem szeretnem csinalni most mar. el lennek itthon nem azt mondom h semmit nem csinalnek de vhogy inkabb sajat vallakozast latom hosszu tavon. Ti hogy csinaltatok? Meg annyit h anyu itt van velunk tehat o vigyaz majd a babora, tehat nem bolcsirol lenne szo. de meg igy is nehez nekem lelkileg.
2009. okt. 26. 02:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itthon a Gyes sem régi dolog.Azelőtt csak 3,később 5 hónap volt a szülési szabadság.Ebből is 6 hetet előtte kellett kivenni,hacsak az orvos nem engedélyezte,hogy végig dolgozzon az anyuka.Akkor vissza kellett menni dolgozni.A pici pedig ment a bölcsibe,vgy szerecsés esetben a nagyi vigáyzott rá.Sem az anyuka,sem a baba nem látta kárát érzelmileg.Nem állítom,hogy az nagyon jó volt,de nem voltak depressziós anyukák és annyi hisztis,elrontott gyerek sem.

Ha anyukád veletek van,akkor semmi baj nem lesz,ha visszamégy dolgozni.Este együtt lehetsz a babáddal.De ha a munkád olyan,ahogy írtad,jobb lenne másikat keresni.Az valóban nem lenne jó,ha esténként későn járnál haza,vagy otthon is éjfélig dolgoznál.

2009. okt. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Mo-on vagyok ezzel így.

Saját vállalkozásba kezdtünk, nulla önerővel.

Tudok segíteni az indulásban és később a munkában.

A feladat kizárólag reklám (egy mlm cég termékeinek a reklámja). Termékértékesítés nincs.

Én sajna ugyanígy lemondtam imádott munkámról, de már nem bánom, ez jobb és a gyerekemmel lehetek.

2009. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat. masodik hozzaszolonak: erdekelne ez a vallakozas. A baj h masik allas ebben a munkakorben ugyanannyi vagy meg tobb munkaval jarna. alacsonyabb munkakorben nem hiszem h kepes lennek elmenni dolgozni, egyreszt anyagi vonzat miatt masreszt meg mar elszoktam attol. szamomra ha lepek mindenkepp a vallalkozas lenne a megoldas.

Masodik hozzaszolonak: irhatok neked egy privit? koszi

2009. okt. 28. 06:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nyugodtan írj privit, elmondom, amit én tudok ajánlani.

Második voltam.

2009. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!