Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van koztetek olyan, akinek a...

Van koztetek olyan, akinek a babájának levolt nove a nyelve?

Figyelt kérdés
Mennyi idosen vágták neki fel?Mi holnap fekszunk be akorházba,pénteken fogják csinálni neki,altatás alatt.Most 9 hos,nem vállalta a doki,hogy csak érzéstelenítovel,mert lefuthat a nyelve,írnátok,akikkel ugyanez volt?Nagyon fáj utána nekik?Koszi
2010. jún. 16. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Barátnőm kisfiának is le volt nőve,de neki 3hósan megcsinálták,érzéstelenítéssel.Csak egy kis csippentés volt.Picit kellemetlen volt neki,meg sírt de inkább attól,hogy lefogták,mert akkor azt nem érezte,hogy mit csinálnak vele.Valószínűleg nagyobb babánál ez már altatásban megy.Arra gondolj, hogy utána sokkal jobb lesz a babádnak!!Minden jót kívánok nektek!

2010. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
koszi,azon aggodom,hogy akivel eddig beszéltem,mindenki azt mondta,hogy érzéstelenítéssel csinálják,most meg ,a doki meg inkább ezt javasolta.Talán kellett volna más orvost keresnem,aki megcsinálja érzéstelenítéssel.Na de már mindegy,holnap be kell fekudnunk.
2010. jún. 16. 15:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Hű, ezen nagyon csodálkozom!!!

Logopédus vagyok, nem egy gyereket küldtem már én is, hogy vágják fel a nyelvfékét (ovis korúak), soha ilyet nem hallottam. Talán túlságosan le lenne nőve neki? Szopizni tudott?

Talán már késő, de én biztos megnézettem volna mással is, mert ha tényleg nem indokolt, akkor fölöslegesen altatják.

Gyerekorvos nem mondott erről semmit?


(Én egyébként a saját gyerekemnek még a csecsemő osztályon felvágattam 2 naposan, egy pillanat volt az egész, szinte nem is vérzett.)

2010. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

velem együtt feküdt a kórházban egy kismama, akkor szült ő is és a babája 3 napos volt, amikor felvágták a nyelvét.

de nálatok miért csak most végzik el??eddig nem vette észre a gyerekorvos??érdekes ez..

2010. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Barátnőm kisfia 1 hónapos és neki még mielőtt betöltötte az 1 hónapot,felvágták a szájsebészeten,azt nem tudom,érzéstelenitették-e,de a barátnőm azt mondta,1 csippentés volt és kicsit vérzett,de ennyi.Nem tudott rendesen szopizni a picije és ezért a mellét is kicsit kikészitette,de amióta megvolt ez a "beavatkozás" minden rendben.

Én se értem,miért csak most csinálják meg a te babádnak,eddig hogyan szopizott,vagy evett?

2010. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyfiam ugyanígy 9 hónapos volt,amikor felvágták neki,nem altatták,csak bementünk az ambulanciára,érzéstelenítették spray-vel,egy nyissz,mehettünk haza.

Fogtam én és apa,nem volt semmi komplikáció.

Gondolom fájt neki utána...

2010. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak meg ajakféke volt (a felső ajak belső oladala és a felső ínyének külső része volt összenőve), lényegesen ritkább, mint a nyelvfék. 14 hónaposan csinálták a lányomnak, sima érzéstelenítéssel, este már mehettünk haza. Nem értem én sem, miért kéne altatni! Azért még kérdezz rá, hisz minden altatásnak van kocákázata, de remélem, minden oké lesz.
2010. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kisfiamnak is levolt nőve a nyelve.Hazajöttünk a kórházból, kértem a háziorvostól beutalót a sebészetre és vittem is vissza.Talán akkor lehetett egy hetes a kis drágám.Egy csipesszel megfogták a nyelvét az ollóval meg elvágták azt a részt ami lefogta neki, érzéstelenítőt nem kapott.Szegénykém csak azért sírt mert le volt fogva a feje, kicsit vérzett is de a doki azt mondta ez ilyenkor természetes.Azóta pedig előszeretettel nyújtogatja ránk a kis nyelvét :)

Nyugi veletek is minden rendben lesz :)

2010. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat,na most még idegesebb lettem,A gyerekorvos is azt mondta,hogy szerinte felesleges az altatás,csak az a helyzet,hogy 2 hosan volt légzés megáůása,és ezért ajánlotta,hogy legyen altatva,na mindegy,holnap már megyunk .
2010. jún. 16. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha túl vagytok rajta, megírod mi volt? Érdekel. (A logopédus vagyok)
2010. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!