Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van koztetek olyan, akinek a...

Van koztetek olyan, akinek a babájának levolt nove a nyelve?

Figyelt kérdés
Mennyi idosen vágták neki fel?Mi holnap fekszunk be akorházba,pénteken fogják csinálni neki,altatás alatt.Most 9 hos,nem vállalta a doki,hogy csak érzéstelenítovel,mert lefuthat a nyelve,írnátok,akikkel ugyanez volt?Nagyon fáj utána nekik?Koszi
2010. jún. 16. 14:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok,igen már tul vagyunk rajta,tegnap hazaengedtek.

Azt mondta az orvos,aki operálta,hogy nagyon sok ilyen mutétet végzett,de még ilyent nem látott,nagyon levolt nove.Azon kívul bekellett vágni neki fent is,bár ott nem volt nagyon vészes,most már nem bántam meg,hogy engedtem elaltatni.Vérezni nem vérzett neki nagyon,de a mutét napján nem fogadta el a tejet és a teát,jobban a kásákat ette,aztán éjjel már ivott tejet is.Kivolt cérnával anyelve kotve,nehogy lefusson,azt mondta a doki,még jo,hogy most kerult a mutétre sor,nem akkor amikor már kezd beszélni,mert problémái lettek volna vele.1,5 orát volt bent a mutoben,e maga a mutét a papírok szerint 20 perc volt.

2010. jún. 20. 12:21
 12/12 A kérdező kommentje:
Ja még annyit,hogy azon csodálkozom,hogy rendesen tudott szopni,nem volt azzal semmi gond,agyébként nem az orvos vette észre,hanem én,hogy nem tudja kiolteni a nyelvét,és kértem beutalot a sebészetre.Mivel a fiamnak volt 2 hosan légzésmegállása,ezért javasolták az altatást,azt mondták ez o rá nézve kevesebb veszéllyel jár,bár ok is tartotak attol,hogy fog reagálni az altatás után.
2010. jún. 20. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!