Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van koztetek olyan anyuka,...

Van koztetek olyan anyuka, aki miota gyeden gyesen van hosszu hajat rovidre vagatta le? Es megbanta?

Figyelt kérdés
Ezen vacilalok de nem tudom merjem e levagatni nem lesz e nagyon fius?vagy rossz?
2010. okt. 19. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

én levágattam de attól még nem lettem férfias.


nem kell nullás géppel vágni ...

ha sportos ruhákat hordassz ált. akkor valóban rossz döntés mert baromi fiús tud lenni az összhatás.

a nőiességet kiegészitőkkel lehet hangsúlyozni és tényleg nem szabad hagyni hogy a fodrász az egóját masszirozza és kétcentis hajat vágjon.

ha nem olyan hosszút vág amilyenben megállapodtatok akkor álj fel és fizesd ki ..

2010. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szia, én levágtam, amikor 2 hónapos volt a babám, sokkal prktikusabb. de nekem már előtte is volt rövid hajam, elég nőies az arconm, szóval nem tűnök férfinak. :)

nem volt még soha rövid hajad?

2010. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
jhát attól is függ h nézel ki
2010. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
enéki ért a hajam 47 cm-t vágott le a fodrászom. Nem bántam meg, nem lett fiús frizurám, igazán nőiesre vágtuk, ennek már lassan 5 éve!
2010. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: fenékig ért a hajam!
2010. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is ezen vacillálok!6 hós a lányom és a hajamat tépi állandóan!:)Ja,és utálom már mosni,szárítani!Főleg,ha hallom,hogy közben nyűglődik.Igaz,most derékig ér,és csak vállig szeretném vágatni,de nekem ez is nagy változás lesz!
2010. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak azt bánom, hogy nem vágattam le már korábban. :-) Most villámgyorsan megmosom, megszárírom, nincs vele semmi gond.

Ha félsz, először ne vágasd le teljesen rövidre, beszéld meg a fodrászoddal, mi az ami jól áll és parktikus is.

2010. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, én is pont ezen gondolkodom, hogy levágassam-e a hajamat. Nekem most sem hosszú, kleopátra fazonú. Volt már rövid hajam, és sokan azt mondták, hogy talán jobban is állt mint a hosszú. Lehet, hogy le fogom vágatni, előszedem a régi képeket és megnézem, hogy milyen is voltam akkor!

Egyébként a fazontól függ, hogy egy rövid haj fiúsnak tűnik-e vagy sem, és persze az sem mindegy, hogy milyen ügyes a fodrász. Meg persze, hogy neked milyen a fejformád, jól állna-e a rövid haj? Ha úgy gondolod, hogy igen, akkor szerintem vágasd le, kell egy kis változatosság, és a babád is nehezebben kapaszkodik bele.

2010. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ilyenre vágattam a hosszú hátközépig érő hajam 2 hete.

Mindenki azt mondja jó, divatos fiatalos. Mi dig hosszú hajam volt, de megúntam hogy az utóbbi 2 évben mióta megvan a lányom csak összefogva hordom. Ezt 5 perc alatt megszárítom, hajpántokkal csattokkal igen jól variálható! Nem bántam meg!



[link]

2010. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én hosszú hajjal szebbnek látom magam, szerintem a férjemnek is jobban tetszem, így semmiképpen nem vágatnám rövidre. A praktikum nem minden, azért mert macerás hajat mosni, még nem kell levágatni. Aki rövid hajat szeretne, és jól áll neki, az más!
2010. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!