Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van koztetek olyan anyuka,...

Van koztetek olyan anyuka, aki miota gyeden gyesen van hosszu hajat rovidre vagatta le? Es megbanta?

Figyelt kérdés
Ezen vacilalok de nem tudom merjem e levagatni nem lesz e nagyon fius?vagy rossz?
2010. okt. 19. 13:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem kb. váll alatt ért a hajam, mikor megszületett a kislányom. Fél éves volt, amikor levágattam egészen rövidre, mert állandóan a hajamat cincálta. Ha becoffoltam, a kilógó kis pihéket is elkapta. Így lett 4-5 cm-es a hajam. 5 perc alatt megvan a mosás és a szárítás is, könnyebb kezelni.

Rövid hajból is lehet nőies frizurát vágatni, hátul nem felnyiratni, kicsit tépettre, stb.

Én nem bántam meg, marad is így jó sokáig, régen volt már ilyen rövid hajam, nagyon szeretem. Mellesleg mindenki azt mondja, hogy jobban áll nekem a rövid haj, mint a hosszú.

2010. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,milyen hajad van,csak gondolom,hogy szép,és nem azért akarod levágatni,mert nagyon törik stb. NEHOGY levágasd!!! Én nagyon megbántam! :( Fekete derék alatti hajam volt és kb 6-7cm-re vágattam,mikor 5 hónapos volt a babám! Most 10 hónapos lesz,azóta is bánom,igaz nőtt már valamennyit,de még kb 4 év,mire ugyanolyan lesz.
2010. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!