Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki 2...

Van itt olyan anyuka, aki 2 évesét bölcsibe adta, és visszament 12 órába melózni?

Figyelt kérdés
Hogy oldottátok meg?9-21ig kellene melóznom(új munkahely) a férjem,8-20 dolgozik.Van valaki hasonló helyzetben?
2011. jún. 21. 19:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
Alapból nem lehet a gyereket 8 óránál tovább a bölcsiben hagyni, de nincs is nyitva, csak max 6-ig. Nem is tudnál vele együtt lenni. Minek akkor a gyerek?
2011. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%
Egy 2 éves gyereknek kellene még anyuka. Nem lehet, hogy váltott műszakban dolgoztok a pároddal? Ez nagyon gáz munkaidő!!! Ilyen helyre nem biztos, hogy mennék. Kivel lesz a gyerek, bébiszittyóval? Akkor tényleg minek vállaltad? Ha valakinek gyereke van, akkor meg kell próbálni alkalmazkodni hozzá, ha másként nem megy, felváltva az apukájával. Bocsi, ha drasztikus voltam, de én kész lennék feláldozni a legjobb melóhelyet is a gyerekeimért.....
2011. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egy kicsit félreérthető voltam.De akkor leírom részletesen.Szóval a 9-18ig melóhelyen megszünt,amíg én táppénzen voltam veszélyeztetett terhességgel.A babám most 1 éves.Most még gyest kapok,de apának lecsökkentették a fizuját,így ha egyszerűen muszály elmennem melózni:(,ha lejár a gyed különben éhenhalunk.Itt kelet-Magyarországon nem sok lehetőség van.És ez a munkahely az egyetlen aki azt mondta,hogy még így kisgyerekkel is felvesz.Pedig ez nagyon ritka.Egyszerűen nincs munkahely,meg nem is kellek senkinek,mert kicsigyerekem van:(.Ez egy bolt egyébként.A férjem is kereskedelemben melózik heti 3-4 napot 12 órában.Nekem meg 20 napot is kellene mennem.Keresgélek,nézegetek,de nem találok olyan melót ahol legkésőbb 4-5 óra fele végeznék,és nem is vesznek fel,mert gyerekem van.
2011. jún. 21. 20:21
 4/26 A kérdező kommentje:
Megkérek mindenkit,hogy ne pontozzon lefele!!!!!!
2011. jún. 21. 20:25
 5/26 anonim ***** válasza:
Pedig kénytelen leszel. A gyereket nem teheted fel a polcra, hogy most meló van. Elhiszem, hogy nincs túl sok munkahely arrafelé, de gyerekednek szüksége van rád. Nem a bölcsi ellen beszélek, az szükséges rossz, hanem a mindennapi életben. Próbálj még keresgélni, hátha találsz másik - jobb időbeosztású melót. Hidd el megéri, az együtt eltöltött időt nem tudod bepótolni.
2011. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele!!!!És egész nap emiatt bőgök:((((!De ha nem dolgozok,enni sem fogunk neki tudni adni:(!
2011. jún. 21. 20:32
 7/26 A kérdező kommentje:
A férjem 95 ezret keres,a gyedem most 60,de a gyes meg csak huszonpár!!!Abból már nem tudunk megélni:(
2011. jún. 21. 20:33
 8/26 anonim ***** válasza:
Vagy a nagyszülőknek kellene váltásban besegíteni, vagy valamelyik szomszéd nénivel kell megbeszélned, hogy segítsen, mert így tényleg nehéz lesz. Esetleg valamelyik nagyszülő maradhatna gyesen otthon a gyerekkel. Nem tudom mennyire kicsi helyen laksz, talán találhatsz egy fiatalt, aki havi pár ezer forintért délutánonként besegít. Más nem jut eszembe, remélem sikerül megoldanod.
2011. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Miután legkésőbb 6-kor bezár a bölcsi mit tervezel a gyerekkel? A minimum, amit egy bébiszitter elkér az óránként 1000.- forint. Akkor még a munkanélkülivel is jobban járnál...
2011. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Igen, az a baj, hogy ha nem érnek rá a nagyszülők, akkor bébiszitternek kell fizetni 6tól, annak meg nincs értelme, mert el is megy a pénz, amit megkeresel....arról nem is beszélve, hogy lelkileg hogy megviselné a picit, hogy gyakorlatilag nem is töltene veled időt....
2011. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!