Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki 2...

Van itt olyan anyuka, aki 2 évesét bölcsibe adta, és visszament 12 órába melózni?

Figyelt kérdés
Hogy oldottátok meg?9-21ig kellene melóznom(új munkahely) a férjem,8-20 dolgozik.Van valaki hasonló helyzetben?
2011. jún. 21. 19:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Megértelek, borzasztó nehéz, nem is tudom mit csinálnék, de sajnos igazuk van a többieknek, hogy ha ennyit melóztok, mi lesz a gyerekkel? Ha van aki vigyázna rá, akkor is jóformán nem is látna titeket egyáltalán, csak hétvégén :(( ezt sem lehet, nagyon megsínyli szegényem :(

Ha meg bébiszittert kell fizetned, akkor az elviszi azt a pénzt, amiért dolgozol, az sem éri meg :(

Azt írod most 1 éves. Akkor még van 1 éved. Addig egyfolytában keresgélj más melót, minden szabad percedben!

2011. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

nem tudtok felváltva melózni?

a mi bébiszitterünk 500/óra és budapesti, szóval ott tuti találsz olcsót! hiszen nem kell majd minden nap, ha nem fedi a férjed munkarendje majd a tiédet.

Nagyik, nagypapik? barátok? tuti van megoldás, nem halhattok éhen.

ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel, ők nem érzik át ezt.

minden jót nektek!

2011. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok választ!!!!A nagyszülők aktív dolgozók,így Ők nagyon keveset tudnak segíteni.DE megoldódni látszik a probléma,mert tegnap egy ismerősöm felhívott,hogy lenne egy éjszakai meló,este 10-reggel 6-ig (takarítás egy gyárban)Ez pont jó,mert apa fél 9-re itthon van ,és reggel meg fél 8-kor indul.Úgyhogy még bölcsibe sem kellene adnom és sokat lehetnék vele!!!Annyira boldog vagyok,hogy el sem tudom mondani.Szeptember 1. kell kezdeni,de már alá akarják írni a szerződést.Úgyhogy tuti:)))!Nem fizet túl sokat,mert 80 ezret kapnék,de legalább a gyerekkel lehetek mindig!!!!
2011. jún. 22. 07:41
 14/26 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyszerű. Csak arra vigyázz, nehogy rámenjen a házasságod: ezzel az időbeosztással nem fogtok együtt tölteni időt...
2011. jún. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!Azzal nem lesz gond,mert apa egy héten 3-4 napot izzhon van napkozben és akkor együtt lehetünk hárman:)!
2011. jún. 22. 07:49
 16/26 anonim ***** válasza:

és azt végiggondoltad, hogy aludni mikor fogsz? ha éjszaka dolgozol, nappal meg babázol, akkor mikor alszol?

és miért nem várod meg a melóval a GYED lejártát? amíg 2 éves lesz a gyerek? vagy nagyon kevés a GYED is?

2011. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

A gyed 60 ezer,de ilyen lehetőség meg ritkán van és ez hosszú időre szólna,nem meret elszalasztani,mint írtam itt nagyon nehéz melót találni!!!:(


Alvás???Majd amikor apa szabadnapos alszom pár órát!

2011. jún. 22. 15:38
 18/26 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de hosszú távon nem igazán fogod tudni csinálni, hogy heti 3-4 alkalommal(mikor férjed szabadnapos) alszol pár órát...oké, hogy 60e ft nem sok, de ezt sem lehet így hosszú távon csinálni...szerintem.
2011. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Azért ezt gondold át még párszor szerintem, mert tényleg nem lehet alvás nélkül ezt csinálni, az mindenki rovására megy :( meg a 20 különbségért én nem csinálnék magamból egy idegbeteg zombit :(

Ha eddig megvoltatok vhogy 95+60+csp-ből, akkor még 1 évig meglennétek ezután is, és a babád egyszer az életben ilyen kicsi, soha nem fog visszatérni ez az időszak, inkább ki kéne élvezned, kipihenten vele tölteni még ezt az 1 évet

én 20 ezer többletért biztos hogy ezt nem csinálnám

2011. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Igen teljsen igazatok van,de nagyon félek,hogy ilyen lehetőség nem lesz még egy!Nem a 20 többlet miatt akarom most kezdeni,hanem azért,mert most van a lehetőség.Mi van ha jövő júniusban meg nem lesz semmi meló???Vagy csak olyan,hogy a babám nem tudom hovatenni,mert olyan a munkaidő.Félek elszalasztani a lehetőséget.Az nem alvást már megszoktam,mert a babám mióta megszületett nem aludt 4 óránál többet egyhuzamban egyszer sem:(!Tudom ,hogy nem ugyanaz,de 1 éve nem pihentem.
2011. jún. 22. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!