Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki 2...

Van itt olyan anyuka, aki 2 évesét bölcsibe adta, és visszament 12 órába melózni?

Figyelt kérdés
Hogy oldottátok meg?9-21ig kellene melóznom(új munkahely) a férjem,8-20 dolgozik.Van valaki hasonló helyzetben?
2011. jún. 21. 19:52
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
ja és még annyit,hogy nekünk + 20 ezer majdcsak 2 heti koszt pénz.
2011. jún. 22. 20:33
 22/26 anonim ***** válasza:

sajnálom a helyzeted és megértem, tudom hogy nem mind1, hogy 20e ide vagy oda....de gondold át még egyszer!Mert az sem mind1, hogy nem tudsz rendesen pihenni, de azért éjjel csak alszol néhány órát az ágyadban, mint az, hogy egész éjjel melózol,aztán reggelre megérkezel a picihez!

Nem akarom azt mondani, hogy várj,mert nem ismerem a helyzeted, nem mondhatok ilyet, de gondold végig még sokszor, nagyon sokszor!!!Fizikailag nagyon nagyon megterhelő lenne, és 1 év még messze van, tudsz keresgélni...de tényleg nem akarlak befolyásolni!

2011. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,(már korábban is írtam amúgy)nem tudom milyen környéken laktok, de esetleg olyan megoldás nem lehetne kivitelezhető, hogy takarítasz valahol míg babád bölcsiben van??
2011. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Jajjjjjjj ne is mondd,közben utána érdeklődtem a bölcsinek(nálunk nincs ,csak a szomszéd városban),és csak akkor veszik fel a gyereket ha van munkáltatói igazolásom,de nagyon nincs helyük sem,úgyhohy ne nagyon reménykedjek azt mondták:(
2011. jún. 23. 08:10
 25/26 anonim ***** válasza:

hát nagyon sajnálom....akkor úgy tűnik az se biztos, hogy bölcsibe tud menni...és mi lenne, ha beszerveznél még gyerekeket magatok mellé?Ha van több gyerek, akikre vigyázni kell,de nem kérsz egyenként sokat, akkor abból azért összejöhet valamennyi egy hónapban,nem?

Csak gondolkodok, ne haragudj, ha hülyeségeket írok!

(megint utolsó)

2011. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy!És nem írsz hülyeségeket,csak az a baj,hogy mi állatbolondok vagyunk.És a 2 kutya a házban van,sajnos az anyukák nagyon féltik a gyerkőceiket.Így ne is jár hozzánk senki!De ha bírnám az éjszakát,akkor bölcsi sem fog kelleni,mert megoldjuk apával,meg a nagyszülők segítenek amennyit tudnak.Mondjuk hétvégén!Soha nem gondoltam,hogy ilyen sz@r helyzetbe kerülök!5 évet vártam a babámra ,azt mondták,hogy soha nem lehet...most itt van és imádom,de annyira szemét világ van,hogy nem lehetek vele 3 éves koráig,amíg ovis nem lesz.A mások meg,hogy amint meghallják,hogy gyereked van nem is kellesz sehova...
2011. jún. 23. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!