Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Van koztetek olyan...

Anyukák! Van koztetek olyan aki anyósékkal él és a férj kulfoldon dolgozik?

Figyelt kérdés

Hogy lehet ezt túlélni?A férjem bejelentette,hogy neki nem jó itthon és o kimegy kulfoldre,dolgozni!Mondanom sem kell,hogy mikor terhes voltam mindig is azt mondta sosem hagyna minket,de most mashogy gondolja!a babánk még pici fél eves,azt mondja anyosomekkal majd el leszek.hiába konyorgok semmi,pedig lenne itthon is neki munka csak ott jobban lehet keresni azt mondja!nem akarom ezt a helyzetet,mit tegyek?

nagyon elkozltozni nincs hova!

Akarom hogy a párom itthon maradjon velunk!

anyos néha oké ,néha nem,de akkor is az hogy jon ki hogy a fia elmegy en meg itt maradok veluk!


2010. jún. 29. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Titeket nem is akar magával vinni? Szeretheti a családját...
2010. jún. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Kimegy külföldre dolgozni, ti meg maradtok otthon?


Egy családos embernél szerintem ez nem így megy azért.. Az ember a családjával marad, vagy itthon, vagy viszi őket is. Kivéve ha mondjuk ingázik, és mindennap kijár pl Ausztriába. Ilyen van, és ez működik is. De olyan, hogy hetente vagy 2naponta jöjjön csak haza, az nem működhet.

2010. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt akartam én is kérdezni! Ti nem tudtok Vele kimenni? Ha nem is rögtön, de ha talál egy állást, lakást, akkor nyugodtan utána mehetnétek!

Én biztos nem maradnék anyósékkal! Nincs az az isten! Mondjuk ő nem is normális, de valahogy mindenképp megoldanám, hogy ne kelljen velük élnem!

2010. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mondta hogy majd megyunk mi is csak majd idovel!en tudom hogy ebbol nem lesz semmi.

aki kimegy kulfoldre egy epitkezesre laknak 1 lakasban vagy 6-7 ferfi az megis hova vinne minket de nem?

az allandó hitegetésétol már kivagyok,majd ha idovel szováteszem,akkor a válasz az hogy az akkor volt!

2010. jún. 29. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szép tőle, hogy egyedül dönt egy ilyen helyzetben, téged nem hallgat meg, mert ez közös döntés kell legyen! Tényleg a pénzt akarja, vagy menekülne? Mennyi ideig lépne le? Ha nincs anyagilag más lehetőség arra, hogy előre lépjetek, és a ti érdeketekben menne ki, akkor érdemes megfontolni, de ne egyedül döntse ezt el. Ha nincs hova menned, nem tisztességes, hogy csak úgy itt hagy. Miért gondolod, hogy nem tudnátok később utána menni? Aki kint dolgozik, később jobb munkát is kaphat, és albérletet is tud majd fizetni.
2010. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én férjem is külföldön dolgozik még egy ideig, mi itthon vagyunk. Ki nem megyünk utána, mert akkor amit megkeres elmenne lakbérre(most biztosítva van neki a lakás,többen egy helyen) így semmi haszna nem lenne,még egy évig körülbelül kint lesz. Addigra sikerül egy ház árát összekaparni.

A mi babánk is 7 hónapos, nehéz mit ne mondjak, hetente, kéthetente, de van hogy csak havonta tud hazajönni.


Ki lehet bírni DE!!!

Én itthon egyedül vagyok a babámmal, semmi pénzért nem mennék anyósékhoz. De még a szüleimhez sem.

Pedig nálunk is voltak nagy felajánlások, hogy hova költözzek.


nem tudom, de valahogy meg kellene oldanotok, ha boldogulsz egyedül a picivel, hogy külön menjetek, mert lehet, ha nem lesz itthon a párod, akkor anyósod ki tudja hogyan változik meg.

2010. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!