Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél van baba, a férj...

Akiknél van baba, a férj mennyire kap saját időt a hobbijaira, sportra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk már nagyobb (3 éves), de azt mindig mondtam neki, hogy a sporttal ne hagyjon fel, menjen csak, ahogy a születése előtt is. De azért fürdetésre mindig hazaért magától.. pedig nem vártam el. :)
2011. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmitől nem "tiltom",csak rosszabb ha mindíg azt akarom,hogy itthon legyen velünk. Nem akarok házisárkány lenni,ő ragaszkodik hozzá,hogy kivegye a részét a gyereknevelésből.
2011. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is annyit, amennyit akar. Én se tiltottam soha semmitől. Nem én adok neki időt valamire. Úgy vagyok vele, hogy felnőtt ember. Ő az aki esetlegesen kimarad a gyermeke legszebb éveiből. Szerencsére nem igazán vannak ilyen problémáink. de higgyétek el, régen rossz, ha nem magától ér haza időben, hanem mert KELL neki.
2011. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kondizik, de azt a munkahelyi fitnesz teremben teszi, és a munkájához kapcsolódik a sport is, így munkaidőben csinálja heti 5x. Nagyon szeret biciklizni, de mióta a baba megvan (4 hónapos), azóta egyszer volt csak. Pedig mondom neki, hogy menjen nyugodtan, de nem akar. Inkább itthon van velünk, és ha a pici alszik, akkor játszik a gépen. Azt igényli napi szinten is, sokszor még lefekvés előtt játszik egy fél órát. Nem szólok érte, csak 1-1 alkalommal, amikor mondjuk nap közben keveset voltunk együtt.

Mivel 5-re ér haza melóból, és szeret a kislányunkkal lenni, így most kicsit hanyagolja a hobbijait. De a jövő nyarat már tervezi, mennek egy barátjával VOLT Fesztiválra. :D

2011. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát az én férjem nem hajlandó menni sehova, pedig küldeném úszni (ráférne:) meg egy kicsit mozogni, kikapcsolódni, de nem akar, mindig rohan haza munka után és együtt akar lenni velünk.
2011. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én sem tiltom semmitől.A hobbija az,hogy állandóan bütyköljön és ilyenkor megy a közös ismerősünkhöz és szerelnek és mindig akad valami.De ennek köszönhetően mindent meg tudnak csinálni és szerelni (kocsi,ház körüli munka szóval minden).

Van mikor mi is megyünk és van mikor mi inkább itthon maradunk,de akad olyan is,hogy megyünk vele,de a játszótéren lemaradunk. Neki ez a kikapcsolódás.És az ismerősünket is nagyon szeretem, a lányom meg főleg! Így tudom,hogy még csak rossz helyen sincs! :)

2011. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs saját hobbi, munka után jön haza, viszont egy évben kétszer 2-3 napra elmegy a barátokkal valamilyen környező ország rockfesztiváljára. A barátai más városban élnek, mert elköltöztünk, de biztosan más lenne a helyzet, ha egy városban laknánk. Így nincs mindennapos kísértés a bandázásra.
2011. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek nincs konkrét hobbija. A szakmáját szereti, de nem abban dolgozik, így néha-néha maszekol, és pénzt is keres vele. Amikor teremfoci van, akkor eljár heti egyszer, szerencsére ilyenkor a barátjának a párja, és a kislányuk jön hozzánk, így mi is szórakozunk kicsit.
2011. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom horgász mániákus.A nyár folyton erről szól...annyit sikerült már elérnem,hogy ne nappal menjen csak néha,így éjjelre többet mehet :) Ő állandóan menne,de én igenis kiharcolom,hogy ránk is legyen ideje és akkor mindenkinek jó lesz.
2011. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én férje hétközben csak este 6 ér haza, van hogy csak később,így hétvégén igenis kérem, hogy legyen itthon velünk, esetleg én is lazíthassak kicsit. Én úgy vagyok vele, hogy ezt a gyereket ketten akartuk, nem csak az enyém, ő is törődjön vele.
2011. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!