Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El vagyok keseredve. Mit...

El vagyok keseredve. Mit csináljak anyósékkal?

Figyelt kérdés
Most lesz a kisfiam 1.éves szülinapja.Apával tortát rendeltünk ajándékot vettünk a lakást fel fogom díszíteni.Nagyon várom már csak félek hogy anyósék hogy fognak viselkedni.Ők másabbak mint mi rondán beszélnek veszekednek.Persze mindig okosak.Ha rájuk szólunk megsértődnek,pedig néha nagyon elegem van belőlük,de a párom szülei így nem bántom őket.Felrobbanok az idegességtől.
2011. máj. 20. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:

A titka az ilyen buliknak, hogy sose akard, hogy tökéletes legyen. Az első szülinapját csak ti élvezitek, csak nektek fontos. A gyereknek legfeljebb csak annyi tűnik fel belőle, hogy többen lettünk hirtelen.


Persze tudom, hogy nektek ez mennyire fontos, de ha necces összejövetelt szerveztem, akkor mindig bevettem a lesz@rom tablettát. Meglepetés így soha nem ért. nem görcsöltem és képzeld azért akadtak olyanok is, amikor becsuktam az utolsó ember után az ajtót és azt mondtam, hogy hű ez jól sikerült. nem is gondoltam volna.

2011. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljél a pároddal hogy beszéljen a szüleivel hogy viselkedjenek,bár én a helyedbe erőlteljesen rájuk szólnék, volt már alkalom hogy a saját édesanyámra erőteljesen rászóltam ő is idétlen, és képzeld kiment az ajtón és megsértődött,én nem hívtam telefonon és rá 1 hétre bocsánatot kért és azóta szépen viselkedik!!Legyél te is határozottabb elvégre te vagy a háziasszony,ha sértődés is lesz szerintem konkrétan mond el neki hogy mi zavar, de lehetőleg még a szülinapi buli előtt!!!SZoritok.....
2011. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi ezért nem tartottunk bulit. A születése napján mi ketten köszöntöttük fel az apjával, nagyszülőket, nagynéniket-bácsikat hétvégére vártuk. Hát,országos botrány lett belőle,mert mi hogy képzeltük, hogy nélkülük köszöntjük fel a gyereket. A férjem testvérei azóta nem állnak velünk szóba, anyós is csak a gyerekre való tekintettel. Agyrémek a rokonok, komolyan.

Reménykedj benne, hogy hamar túllesztek rajta, és moderálják magukat az esemény kedvéért.

2011. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok a biztatást.Hál Istennek a párom teljesen mellettem áll,ismeri ő is a szüleit és szerintem szégyenli is őket néha.

Sajnálom de egyszerűen nem tudnak viselkedni.

Ott van még a párom tesójának a kisfia aki 6 éves és neki meg az a mániája hogy a kicsim játékait tönkre teszi dűt borít.Nem lehet vele mit csinálni a szülei nem szolnak rá.

Szerintem rábízom a páromra elvégre az ő szülei.

2011. máj. 20. 13:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én szüleim szerint se normálisak.
2011. máj. 20. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez egy olyan kérdés, hogy ki milyen habitusú, ki mennyire ragaszkodik és néz el mindent a rokonainak. Nem ide tartozik de erre van egy szuper sztorim.


Lagziban voltunk. A menyasszony testvérének a gyerekei olyan szinten tönkre tették a polgári és templomi szertartást, hogy a meghívottak egyik felének forrt a feje, a másik fele meg már kínjában kacagott. A két gyerek pillanatok alatt átrendezte a házasságkötő termet a templomot. Mindkét helyen megtörtént a pelenkázás is. A menyasszony pedig mosolyogva konstatálta, hogy milyen aranyosak a gyerekek és a többi meghívott elgondolkodhatna, mert tönkre tették az nő nagy napját.

2011. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó történet erre fogok gondolni végig és megpróbálom élvezni a születésnapot elvileg csak egyszer egy éves az én törpim.
2011. máj. 20. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!