Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik éri meg jobban? Melyik...

Melyik éri meg jobban? Melyik a jobb pelus?

Figyelt kérdés
postaköltség nem számit mert ugyis többet veszek.
2009. okt. 25. 13:43
 1/5 A kérdező kommentje:
2009. okt. 25. 13:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először kevesebbet kellene venned, h neked melyik válik be. Pl nekem sem a pampers, sem a huggies nem volt jó, kifolyt belőlük minden. Nekünk a libero és a rossmanos vált be. De ezt babája válogatja.
2009. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


így van, ahogy az előttem szóló is írja! Nekünk a teszkós nem volt jó, más meg teljesen odavan érte. Nagyon szeretem a pampers-t, más meg 3 darab után azt mondja, hogy jajj, ezt ne...Először kis csomagban venned kellene és egyenként kipróbálni melyik jön be! Hidd el, én is azt hittem, hogy minden pelenka jó... addig míg el nem kezdett szivárogni kifelé a pisi a 4. alkalommal is...

2009. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom, hogy van -e DM-s kártyád és gyűjtöd -e a pontokat. Ha igen, akkor konkrétan a Huggies olcsóbbra jön ki a 25%-os kedvezménnyel, ami 50 pont - 3.000 Ft/72 db 4-es méretű megapack-azaz ugyanez, amit venni szeretnél. Nekünk bevált a Huggies. A többiről nincs infóm.
2009. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk nem érné meg egyik sem.

A huggiestól olyan büdös pisiszaga lett a babámnak, hogy rosszul voltam, a pamperstől pedig kiütéses lett.

Nekünk csak a libero jött be, az összes többi márka kuka...

2009. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!