Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik ágyra szerelhető...

Melyik ágyra szerelhető körforgó a jobb? (ami nekem jobban tetszik, szolidabb vagy a színesebb, ami nekem nem annyira tetszik)

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! A mi 7 hónapos babánk nagyon szereti a fisher price macis forgót. Ez olyan kis diszkrét, nem harsány, és a zenéje is megnyugtató. Több zenéből tudsz választani, a hangerő állítható. Használhatod csak a kivetítőt is, azt is nagyon szereti nézegetni.


[link]

2010. márc. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekünk egy nagyon színes,halacskás körforgónk van.csak 1 zenét játszik és 1 sebességgel,de imádja a fiam.
2010. márc. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.Én úgy gondolom,hogy a színesebb jobb.Ilyenkor a babák inkább még csak a színeket figyeli,ezeket tudják megkülönböztetni.(Persze nagyon harsánynak sem kell lenni-azt nekem se tetszene.)Mi is néztük azt a körforgót,amit az első válaszoló írt,végül egy egyszerűbb,felhúzhatós mellett döntöttünk.Imádja a lányom!

Első:Nem zavarja a villódzás?Mintha azt írták volna rá,hogy középen a fény villódzik.

2010. márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is Fischer Price ven, csak esőerdős. Nagyon szereti. Reggeli ébredés után majd 1 órát játszik vele (3 hónapos).

[link]

A valóságban nem ennyire élénkek a színei.

Mostanában nem is a körforgót nézi többet, hanem a tartóján lévő állatokat:-)

2010. márc. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Első:Nem zavarja a villódzás?Mintha azt írták volna rá,hogy középen a fény villódzik."

Szia! Nem villódzik, csak szimplán világít. De azt is ki lehet kapcsolni. Mi inkább a kivetítőt szoktuk használni, nagyon szereti. :)

2010. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam hogy az élénk színű forgók a baba figyelmét éberen tartják, élénkítik, a szolídabb, pasztellesebb színek pedig megnyugtatóbbak. Szóval attól függ, mi a célod: ha el szeretnéd altatni is vele, nem biztos, hogy célszerű a nagyon színes forgó.
2010. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!