Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 1 éves fiam bal bordája...

Az 1 éves fiam bal bordája jobban kiáll, mint a jobb. Olyan, mintha egy dudor lenne rajta. Ezt már korábban is éreztem, de alig észrevehető volt. Most viszont nőtt neki. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Holnap kijön megnézni az orvos,de én nagyon aggódom. Valaki tapasztalt már ilyet?
2010. júl. 12. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is kiáll a bal alsó bordája, főleg, ha fekszik. Én is aggodalmaskodtam, hogy valamilyen mellkasi rendellenessége van, megmutattam a dokinak, és azt mondta, hogy normális a bordája. Közben már észrevettem, hogy nekem is olyan a bordám.

Szóval valszeg a te fiadé is normális, de a doki majd megmondja.

2010. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a bal ilyen. Mikor először megláttam, azt hittem daganata van, majdnem elájultam, de a doki megnyugtatott, minden rendben van így. .o)
2010. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az én kisfiamnak is kiáll,és neki is a bal.megkérdeztem a dokinéninket és azt mondta,hogy normális.majd ahogy nől egyre jobban elnövi.

/S/

egyébként én is néha ugy érzem jobban kiáll mint máskor,de ez állítólag normális még náluk

2010. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!