Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Upc vagy digi? Melyiknek jobb...

Kelemenkelo kérdése:

Upc vagy digi? Melyiknek jobb a minösége? Upc kábelem van nem digitális de lcd tv-n nem vagyok megelégedve a minöségével ajánlották hogy köttesem be a digit tényleg észrevehetö javulást tapasztalhatok!

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem műholdas Digi van, de nagyon nem vagyok vele megelégedve. Rossz időben előfordul, hogy 2-3 órán keresztül nem veszi a jelet, és nem tudok tévézni. 2900 forintot fizetek havonta, ami ugye nem egy nagy összeg, ha jól tudom, a upc most fog árat emelni, közel ugyanazok a csatornák (illetve kevesebb mint a digi) kb. 4000 forint. Hogy a kábeles minősége milyen, azt nem tudom.
2009. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam műholdas UPC van 2 beltérivel. Az egyik beltéri Philips DSR4101 (ezüst) típusú - a kép ennél éles, és kristálytiszta, zivataros időben sincs gond a képminőséggel, csupán télen kell a nagy havazásokban letakarítani a havat az antennáról. A másik beltérivel Philips DSX6010 (fekete) is ugyanilyen a képminőség, azzal a kivétellel, hogy néha elkezd akadozni, egyhén szaggatott lenni az adás - ilyenkor újraindítom a beltérit, és remekül működik. Azt mondták, hogy a dsx6010-nél sajnos ez típushiba, ezért mindenképpen a DSR4101 (ezüst) beltérit kérd!
2009. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem UPC digitális kábelem van. Minden csatornának alapból sokkal szebb képe van, régebbi fajtájú TV-ken is. HBO és társainak pedig egyszerűen gyönyörű. Sokkal jobban jársz a digitálissal, mert eleve kapsz rengeteg csatornát, ezek közül sokat tudsz más nyelven nézni (HBO és társain minden filmet tudsz magyarul, DD 5.1-ben, és angol DD 5.1-ben nézni). Nem a visszatekerős csomagom van, mert van DVD felvevőm, de meg vagyok elégedve. 7-8000 forint havonta, de ebből 3000 vagy 3500 az HBO MaxPak. Kb 100 csatornád van vele, a csomag pontos neve: UPC Digital Silver.
2009. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Szia nekem digi van amellett,hogy olcsóbb a csatornakiosztása sokkal jobb mint az upc-nek.Nekem a jelerősség be van állítva 98%-ra így csak nagyon nagy viharban megy el a kép.Én egy 82 cm \hagyományos\tv-n nézem ezen megfelelően éles a kép,teljesen élvezhető.Az upc mellett szól a jobb képminőség\ha nagy felbontású tv-n nézed\,és a hozzá vásárolható plusz szolgáltatások.
2009. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Hát Upc mellett döntöttem. Elolvastam minden fórumot, amit találtam, összességében a UPC talán jobb minőségű, ettől csak pár eltérést találtam, gondolom a parabola beállításától függ. Viszont a UPC olcsóbb, lehet hozzá megállítható adást kérni, van Comedy Centrál, és a 4-6 hét bekötési idővel szemben, amit mondott a Digi, 2 napot mondott a UPC. Majd persze holnap kiderül, hogy jönnek-e, de gondolom igen.
2009. szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem upc van de gondolkodom rajta h nem lenne-e a jobb a digi
2010. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A műholdas digit ne ajánlom mert ahogy írták,ha fúj a szél vagy esik egyből nincs vétel de a kábeles digi jó lehet,hogy jobb mint a e upc? Azt nem tudom.
2010. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!